Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: ePojisteni

Jan Barta a spol. prodává většinový podíl v holdingu NetBrokers

V roce 2016 si skupina NetBrokers Holding, která má pod svými křídly srovnávací portál ePojisteni.cz, připsala hned několik úspěchů. V únoru investovala do startupu s bytovými doplňky Favi.cz, v červenci se stala sponzorem fotbalové ligy a v září původní spoluzakladatelé NetBrokers založili investiční skupinu Pale Fire Capital.

ePojisteni.cz Jana Bárty se stalo sponzorem fotbalové ligy

Titulárním partnerem České fotbalové ligy byl v letech 1997 až 2014 pivovar Gambrinus, který v následujících dvou letech nahradila loterijní skupina SYNOT. Už potřetí mění liga svůj název, neboť nyní se partnerem stává velký internetový vyhledávač pojištění. Česká fotbalová liga bude hrát pod názvem „ePojisteni.cz liga“.

PŘEDSTAVUJEME: ePojisteni.cz, kvalitní a rychlé online pojištění

Co se vám vybaví, když se řekne “povinné ručení”? Jsou to pro vás zbytečné peníze, které stejně nikdy nevyužijete? Nebo chytrá investice, která by vám v budoucnu mohla při jakékoliv situaci přinést ovoce? Odpověď nechám na vás. Jde především o to, jakou pojišťovnu jste si vybrali. Například mezi jakousi špičku těch internetových patří projekt Honzy Bárty nazvaný ePojisteni.cz, kde se specializují na porovnávání a prodej kvalitního pojištění.

Nahoru