Zdá se to téměř nemožné, ale Outlook je tu s námi už dvacet let. Kdysi se jmenoval Hotmail a vypadal úplně jinak. Dnes už možná není tolik populární, protože můžete používat mnoho jiných e-mailových klientů, ale Microsoft se stále snaží ho vylepšovat. Novinek je mnoho.