Štítek: E-ink displej

shiftware-800x420

ShiftWear, tenisky s e-ink displejem, který můžete ovládat pomocí mobilního zařízení

Tenisky ShiftWear jsou skvělou novinkou. Za tyto tenisky je zodpovědný David Coelho. Tenisky mají po stranách barevný e-ink displej, díky kterému během okamžiku změníte vzhled bot. Pomocí aplikace si můžete zvolit klasický obrázek nebo pohyblivou animaci, která se vám líbí.

fes-watch-0-820x420

Společnost Sony začala prodávat hodinky FES Watch s e-ink displejem

Hodinky FES Watch s e-ink displejem jsou vyvinuty společností SONY. Tyto hodinky prolomily japonský crowdfundingový portál Makuake. Hodinky FES Watch se konečně po více než roce testování dostali do obchodů. Bohužel jen do těch japonských. Firma však nevylučuje, že prodej FES Watch časem rozšíří i do dalších řetězců a zemí.

wove-band-first-look-aa-12-of-37

Wove Band, náramek s neobyčejně velkou úspornou obrazovkou a elektronickým inkoustem

Kalifornský startup Polyera představil světu inteligentní náramek Wove Band, jehož displej pokrývá netypicky téměř celou plochu zařízení. Náramek je vybaven širokoúhlým multidotykovým kapacitním e-ink displejem s rozlišením 1024 x 200 obrazových bodů. Uživatel si ohebný displej omotá kolem ruky, takže ve výsledku může pro prohlížení zpráv využívat plochu celého zápěstí.

huawei-p8

Huawei konkuruje Applu a v lecčem ho i předčí

Ve středu se v budově Old Billingsgate kousek od Tower Bridge sešlo téměř tisíc hostů. Šéf mobilní divize Huawei, Richard Yu, tam celému světu před velkým plátnem představil novinku, kterou chce konkurovat Applu. Přesněji řečeno chtějí konkurovat úplně všem výrobcům mobilů. Mají totiž v plánu stát se jedničkou na trhu chytrých telefonů.

Nahoru