Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: E-cigarety

Tisková zpráva: Česká obchodní inspekce udeřila na nepoctivé prodejce e-cigaret

Český trh s elektronickými cigaretami zažívá nevídaný rozmach. Oproti běžným cigaretám mají sice celou řadu výhod, problémy však často nastávají s jejich distribucí. Zejména internetoví prodejci takzvaných e-cigaret si občas počínají, jako by ani nešlo o tabákové výrobky. Na jejich počínání se tak v posledních týdnech musela zaměřit Česká obchodní inspekce.

Inzerce: E-cigareta – tak trošku jiná cigareta

Na českém trhu jsou již několik let. Někteří kuřáci je již začali hojně využívat a své rakovinotvorné papírové bratříčky už vytahují jen minimálně. E-cigareta jim totiž nejenom více chutná, ale narozdíl od klasických cigaret neobsahuje dehet, oxid uhličitý ani tisíce dalších škodlivých látek vznikajících při spalování tabákových cigaret. Sice obsahuje nikotin, ale z něj rozhodně nedostanete rakovinu.
Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Internetový obchod Elektronickacigaretashop.com je určen všem příznivcům nikotinu. Zvláště těm, kteří se svého oblíbeného zlozvyku nechtějí vzdát, ale zase za něj nechtějí dávat půlku své vlastní výplaty. Ostatně to, kolik ušetříte používáním elektronických cigaret, si můžete sami přečíst na blogu.
Nahoru