Internet má neomezené možnosti. Popovídáte si s přáteli na sociálních sítích, podíváte se na porno, vyhledáte potřebné informace a podobně. Ve volném čase můžete sledovat kontroverzní nizozemský YouTube kanál, který vedou mladí jedinci (Nellie, Rens a Bastiaan). Tito YouTubeři testují na vlastní kůži účinky drog, a to přímo před kamerou.
Hunter Fine a Alex Taylor jsou dva zkušení copywriteři, kteří se poznali před několika lety při práci na projektu BBDO New York. Rozhodli se, že budou spolupracovat i na dalších občanských projektech. V loňském roce se bavili o společné frustraci při skládání nábytku z IKEA, když najednou jejich přítel poznamenal, že tato činnost by byla obzvláště obtížná, pokud by nábytek skládal někdo pod vlivem omamných látek.
Všechno zlé je pro něco dobré. Vše začalo v roce 1999, kdy Duane Jackson cestoval letadlem z východního Londýna do Atlanty. A právě na letišti v Atlantě ho bezpečnostní složka letiště požádala o podrobnější fyzickou prohlídku. Vše probíhalo bez problémů až do okamžiku, kdy měl ukázat obsah svého kufru a ruksaku.
Přispívá ke kvalitnímu spánku, lépe se díky ní stravují, práci dokončují rychleji, pravidelně cvičí, lépe meditují a jsou kreativnější. Kdo by řekl, že mluvíme o pracovnících těch nějvětšcíh technologických firem a faktu, že berou LSD?
Steve Jobs se nikdy netajil tím, že na vysoké škole experimentoval s LSD. Kdysi dokonce řek, že měl s touhle psychedelickou drogou hluboké zkušenosti a byla jednou ze dvou nebo tří nejdůležitějších věcí, které kdy v životě udělal. Ale nedávno se dostaly na povrch ještě doplňující informace.
Očekávaná 2D akční hra Hotline Miami 2 se v Austrálii prodávat nebude. Rozhodla o tom tamní schvalovací komise, které vadí brutální a sexuální obsah, se kterým se ve hře hojně…
Po Facebooku koluje video velmi talentované tanečnice. Těžko říct, o jaký taneční styl se jedná, protože její kreace jsou naprosto neobvyklé a určitě by se daly považovat za ojedinělé. Nebo ne? Zvládli byste to taky?
Fotograf, který se k focení dostal vlastně náhodou. Jeden z těch, jež měl možná ve své životě hodně štěstí (proto jsme si s Jirkou hodně rozuměli, protože jsem také takové dítě štěstěny).
Dle infografiky zveřejněné na blogu Fix.com jsou sociální média zdraví škodlivá. Celých 50 % uživatelů sociálních médií si uvědomuje fakt, že časté vysedávání u sociálních sítí jako je Facebook nebo Twitter má negativní vliv na kvalitu jejich života, ale přesto u virtuálního žrouta času prosedí třeba i celý den. Není to zvláštní?
Londýnský fotograf vytvořil sérii fotografiích, ve kterých odkazuje na problematiku drog. Zachytil, jak lidé vypadali před a po pravidelném užívání drog. Mohou se z toho stát dokonce i odstrašující příklady.
Do pěti berlínských supermarketů byly dodány krabice s banány. Avšak nebyly v nich banány. Místo toho se v nich nacházel kokain. Policie pak řekla, že se jedná o „logistickou chybu“, za kterou mohou pašeráci drog.
Je tu neděle, den kdy se nemaká, den kdy si mají lidi odpočinout, třeba jít do plaveckého bazénu a hrát si na Pamelu Denise Anderson, jenže existují situace, kdy Vás může plavčík vyhodit na ulici bez nároku na vrácení „vlezného“ – vstupného.
Kanadský komik a tvůrce televizních sitcomů Nathan Fielder se rozhodl uspořádat vcelku zajímavý experiment. Vyzval své followery na Twitteru, aby poslali svým rodičům SMS zprávu a předstírali, že vlastně původně chtěli napsat svému drogovému dealerovi, že mají k dispozici dva gramy za 40 dolarů. Samozřejmě zprávu měli rodičům poslat "omylem".