Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Dopravní nehoda

Eric Medalle, otec Pokémonů, se úspěchu nedožil

42letý Eric Medalle, dlouholetý umělec a grafik pro společnost The Pokémon Company, zemřel v neděli 13. března 2016 při vichřici v Seattlu (Washington). Grafik jel podle tamních zpráv se svou dvouletou dcerou v jejich vozidle BMW X3.

Řidič hrající Pokémon GO způsobil dopravní nehodu

V úterý večer 28letý řidič v newyorském Auburnu narazil do stromu. Údajně hrál návykovou mobilní hru Pokémon GO, ve které hráči hledají a chytají Pokémony v reálném světě pomocí fotoaparátu na chytrém telefonu.

Facebook zabíjí za volantem

Co myslíte, že se stane, když si za volantem prohlížíte, co je nového na Facebooku? Jasně, je to evidentní. Za volantem se nemá ani telefonovat, natož prohlížet si sociální sítě. Dnešní mladí lidé to ovšem vidí jinak. A pak to dopadá přesně takhle, jako v případě dvacetileté Abby Sletten.

Tomu se říká smůla: Zrovna napsala na Facebook, že je šťastná, a pak zemřela

Znáte ten pocit, když si chvíli připadáte šťastní, ale pak zjistíte, že vám to osud prostě stejně nepřeje? Váš život se může ve vteřině úplně změnit. Přesně tak se to stalo jedné ženě. Publikovala na Facebook svou krásnou selfie fotku, aktualizovala svůj status, že je šťastná, a pár sekund poté nabourala do kamionu, sjela ze silnice a zemřela.

Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Černobílé čtvercové kódy jsou dnes už úplně na všem. Najdete je v časopisech, na billboardech, toaletním papíru. Někdy člověk pochybuje, zda je nezbytné zrovna na tuhle věc QR kód umístit. O čem ale pochyb není, je užitečnost QR kódu v nových vozech Mercedes-Benz.
Nahoru