Štítek: Doplňky stravy

Michal Josef Tóth: ¾ všech doplňků výživy vám pomohou maximálně k redukci financí na vašem účtu (III. část)

V předchozích částech rozhovoru nám Michal prozradil, jaké chyby dělají lidé ve stravování a jaké zlozvyky má česká populace. Představil nám knihu, kterou vydal, a seznámil nás s knihou, kterou připravuje. V neposlední řadě se zaměřil také na jídelníčky jako takové. A ještě pár slov o výživových doplňcích.

INZERCE: Snižte svoji váhu tak, aby se nesnížil obsah vaší peněženky

O tom, že bychom měli podporovat své tělo zdravými výrobky, se mluví prakticky všude. Je to dobré pro naše zdraví, imunitu, fungování našeho těla a taky když chcete zhubnout. Nicméně většina běžných lidí si obvykle ani není jistá tím, co přesně mohou považovat za zdravé doplňky stravy. A jak s pomocí těchto doplňků shodit přebytečná kila?

INZERCE: Vyřešte problémy se zažíváním jednou pro vždy s pomocí čínské medicíny

Máte problémy se zažíváním? Nemusíte se za ně stydět. V dnešní době, kdy spousta lidí celý den jen sedí u počítače, jsou docela běžné. Ať už jde o zácpu nebo třeba nadýmání. Není pochyb o tom, že vám jsou projevy těchto komplikací nepříjemné a že mohou obtěžovat i lidi ve vašem okolí. Nicméně všechno lze řešit. Takže pokud vás to trápí, postavte se problému čelem a pojďte se inspirovat, jak se ho zbavit. Za zkoušku přece nic nedáte.

Nahoru