Štítek: Domácí zvířata

VIDEO: Nehumánní bastard v akci

Případy, kdy se lidé chovají hrubě ke zvířatům, se v poslední době nějak množí. O to horší to je, že jde obvykle o zvířata, která mnoho z nás chová jako ty nejmilejší domácí mazlíčky. Bohužel se ale najdou takoví, kteří jsou schopni zapálit kočku nebo kopat do chudáka bezbranného pejska.

PŘEDSTAVUJEME: Nový startup Bistro se zajímá o stravu vašich koček

V poslední době se do popředí dostávají technologie zaměřené na naše zdraví. Namátkou třeba revoluční skener jídla SCiO nebo chystaný iOS 8. A co naši domácí mazlíčky? Na psy myslí BarkBox, a nyní se vzniká i startup zaměřený na kočky – Bistro.

23 psů, co umí „vylepšit“ fotografii

Photobombing. Úmyslné kazení fotek. Nejčastěji to dělají lidé, ale najdou se viníci i mezi zvířaty. A nejčastěji se jedná asi o psy. Proč? Na to se podívejte v této galerii, kde vám ukážeme 23 psů, kterým chybí ohleduplnost.

Denní dávka smíchu: Facebooková domluva s PetCenter.cz

Pan Martin Macek Cabicar se rozhodl nepárat s e-shopem, který mu nedoručil objednané zboží. Napsal jim pěkně na Facebook, ať to všichni vidí. A díky tomu, že je taková veselá kopa se skvělým smyslem pro humor, příspěvek opravdu vidělo hodně lidí. Jakmile totiž jednou začnete číst, budete chtít vědět, jak to pokračovalo.

Sociální média ovládla zvířata

Sociální média ovládla zvířata

Jsou to hvězdy YouTube, rozesmívají nás v animovaných GIFech na Tumlbr, mají jedny z nejsledovanějších účtů na Twitteru a nejoblíbenější stránky na Facebooku. Ano, je to tak: zvířata jsou skutečnými vládci sociálních médií.
Nahoru