Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Dítě

11letý chlapec týdně vydělá přes 38 000 korun, založil značku pro děti, napsal knihu a prodává sladkosti

Před mladými podnikateli, jejichž obchod vzkvétá, smeká klobouk celá podnikatelská branže. Stejného obdivu se dočkal jedenáctiletý chlapec Henry Patterson, jehož příběh se může zdát jako vymyšlená pohádka. Nicméně, příběh je skutečný a Henry si zaslouží obdiv. Během jednoho týdne si vydělá více než 1 000 liber (cca 38 000 korun) a za měsíc má větší příjem než kterýkoliv dospělý jedinec.

Naprogramování si vlastního dítěte bude brzy realitou a prý je to dobře

Když se dva lidi rozhodnou mít dítě, oba mu předají své DNA – se všemi výhodami a nevýhodami zapsanými v tomto genetickém kódu. Jenže scifi se stává realitou a nové nástroje pro úpravy genů by nám brzy mohly umožnit s tím, jak budou naše děti vypadat, manipulovat.

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan čekají holčičku

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a jeho manželka úspěšná doktorka Priscilla Chan čekají holčičku. A kde jinde by to měli oznámit než na Facebooku. Mark se ve svém příspěvku docela otevřeně rozpovídal, prozradil i to, že se o dítě snaží už dva roky a Priscilla prodělala tři potraty.

Vyšetření dědičných nemocí plodu je možné již od 10. týdne těhotenství

Nastávající maminky se nejdříve strachují o to, zda bude jejich dítko zdravé. Většina z nich podstoupí testy v nemocnici, na které je pošle doktor, ale nezřídka se stává, že se při opakování vyšetření ukáže jiný výsledek nebo je maminka nepříjemně překvapená až po porodu.

Uživatelé Redditu pomohli truchlícímu tatínkovi

V životě občas přijdou opravdu těžké chvíle. Většinou nám pomáhají zvládat je naši blízcí. Někdy ale potřebujeme pomoci s něčím, co naši blízcí nezvládají. Na koho byste se v takovém případě obrátili? Nešťastný tatínek to zkusil na Redditu. A dostalo se mu neuvěřitelné pomoci, ze které byl sám překvapený.

Tisková zpráva: Společnost Hero se ohlíží za 10 lety svého působení v České republice Prodala více jak 23 milionů balení kojeneckých mlék a navýšila obrat o více než 200 %

Švýcarská společnost HERO působí na světovém trhu déle než 120 let, v Čechách a na Slovensku od jara roku 2004. Za pouhých deset let ušla obrovský kus cesty, aby se stala…

Geniální! Čtyřletá módní návrhářka navrhuje šaty z papíru

Viděli jste někdy něco podobného? Tato holčička s krásným jménem Mayhem je teprve čtyřletá a už si rozjíždí kariéru známé a uznávané návrhářky. Její slabost pro módu pozorovali její rodiče už od malička. Když si Mayhem hrála na princezny, nespokojila se s koupenými princeznovskými šaty a začala si je vyrábět sama. Jak? Prostě si vzala nůžky, izolepu a barevné papíry.

Zamáčkněte slzu, máme pro vás dojemné video novorozence, který odmítá opustit svou matku

Matka a dítě jsou po devět měsíců jedno tělo, jedna duše. Když přichází dítě na svět, pláče. Ptali jste se někdy sami sebe, proč pláče? Cítí, že opouští svou matku? Má strach? Nebo je mu jen zima? Po zhlédnutí videa si možná odpovíte sami.

S dětmi to umím!

S dětmi to umím!

Polib mi opičí prdel

Drzá opice

Táto, polib mi prdel

Slípkadunk do koše

basket se slipkou

Když si děti hrají s hadem

Děcko, had a souboj

Když si děti hrají s hadem – kdo vyhraje?

Vyděšené dítě

Vyděšené dítě

Štastné dítě v autě

Štastné dítě v autě

Nadšené dítě na narozeninové oslavě

Nadšené dítě na narozeninové oslavě

Děti jsou tak roztomilé

Děti jsou tak roztomilé

Jako živý

Jako živý
Nahoru