Štítek: designový nábytek

foto_Filip Šlapal_holport ext 11

Konsepti má novou manažerku marketingu a dodavatele PR služeb

Lenka Fučíková se stala součástí společnosti Konsepti. Bude na pozici manažerky marketingu, tudíž se bude starat o veškeré reklamní kampaně společnosti Konsepti. Předešlě působila Lenka Fučíková v agentuře Nydrle. Co se týká PR služeb, bude je mít externě na starosti studio PIART.

IKEA for pets

IKEA zahájila prodej nábytku pro domácí mazlíčky

IKEA už od nepaměti zásobuje naše domovy vším možným nábytkem, spotřebiči a spoustou dalších věcí, které nepotřebujeme, ale stejně nakonec koupíme. To poslední, co v obchodech IKEA chybělo a co…

VIDEO: Vytvořte si vlastní nábytek pomocí Magic Sticks!

VIDEO: Vytvořte si vlastní nábytek pomocí Magic Sticks!

Litevský návrhář Mindaugas Žilinois vytvořil unikátní systém, díky kterému si budete moci vytvořit vlastní nábytek dle vašich představ. Za pouhých 15 minut Žilinois sestavil dokonalé houpací křeslo. A vy z jednotlivých dílů můžete složit mnohem více! Pomocí Magic Sticks si můžete sestavit téměř jakýkoliv nábytek. Jednodušší to ještě nebylo!

Holandský designér z opuštěných nákupních košíků vytváří luxusní pohovky a židle

Holandský designér jménem Etiënne Reijnders se rozhodl z opuštěných nákupních vozíků vytvářet elegantní židle a pohovky. Celý proces přeměny se nenazývá recyklace, jak by se mohl někdo mylně domnívat, ale jedná se o takzvanou upcyklaci.

Nahoru