Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Designové doplňky

Missy Titus: UX a vizuální designérka

Missy Titus působí v současné době jako UX designérka a vizuální návrhářka. Není součástí týmu lidí, ale sama se snaží využít svých znalostí a zkušeností z oblasti navrhování k tomu, aby zhmotnila prožitky co možná nejlépe. Lidé jsou dle Missy skutečně fascinujícím druhem a ona se chce pochopit, co se jim honí v hlavě a jek vnímají realitu. Mimo jiné také psala o úloze žen v designu a technologii vůbec. Vyjádření myšlenek za pomocí písma je pro ni naprosto fascinující a v poslední době dává mnoho krátkých rozhovorů třeba na webu Double Union. Angažuje se také při pomoci Filipínám. Věří, že její pomoc bude potřebná a vykouzlí mnoho úsměvů na lidských tvářích.

Narušení intimního prostoru je minulostí: Speciální vesta vás ochrání

Speciální vesta ochraňující člověka v hromadných prostředcích před dotěrnými lidmi je určitě skvělým nápadem. Student Siew Ming Cheng z Národní univerzity v Suingapuru se rozhodl, že ochrání člověka před ostatními lidmi v jeho vlastním prostoru zcela originálně. Ostatně na obrázku se můžete přesvědčit sami.

Microsoft bude prodávat edici myší s uměleckým designem

Microsoft bude prodávat edici myší s uměleckým designem

Přenosnost, přesnost a originální vzhled nabízí nové počítačové myši Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 z limitované edice Artist Series. Šest originálních designů vytvořili umělci Dana McClure, Deanne Cheuk, Kustaa Saksi, Matt Lyon, Oh Joy! a Si Scott.
Nahoru