Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: designéři

Elektromobil od designérů obuvi vypadá jako kosmická loď

V roce 2010 se skupina designérů obuvi rozhodla, že navrhovat boty už je nebaví. Vytyčili si docela vysoký cíl, ale dnes si mohou s klidem říct, že se jim to povedlo. Po pěti letech je na světě elektromobil, který vypadá jako kosmická loď.

Designéři z celého světa udělali z ošklivých slov krásné návrhy

V rámci soutěže DesignCrowd.com vytvářeli designéři z ošklivých slov slova krásná, neboť použili sílu grafiky. Designéři slova, jako jsou disgusting (nechutný), repulsive (odpudivý), smelly (páchnoucí), freak (blázen) a další, změnili na poutavé návrhy. Který se vám líbí nejvíce?

Adobe přichází s novinkou, kterou vytvořil český designér Tom Krcha

Softwarový gigant Adobe vyvíjí další produkt, který značně zjednoduší celý proces tvorby designu. Nový projekt má název Comet a měl by vyjít v průběhu příštího roku jako nástavba pro programy Photoshop a Illustrator. Projekt konečně kombinuje funkce, které si všichni designéři přáli.

Ukažte svůj nejlepší web v soutěži WebTop100

Probíhá již 14. ročník soutěže, která oceňuje nejlepší a nejpěknější webové stránky. WebTop100 otevřel letos osm kategorií, jež čekají na weby dostatečně inspirativní, hezké a mobilní. Přihlášky můžete podávat do…

Nahoru