Štítek: Deník

Vltava Labe Media má tři nové tváře z deníku E15

Vydavatelství Vltava Labe Media spojilo redakci tištěné a internetové formy regionálních novin Deník s redakcí Dotyku. V nové koncepci se bude Dotyk soustředit na ekonomická témata, názory a náročnější publicitu. Deník by měl posílit celostátní profil, což plánuje Tomáš Skřivánek, který centrální redakci Deníku a Dotyku vede jako šéfredaktor od listopadu 2016.

„Můj milý deníčku“: Zapisujte si vaše nejniternější hnutí do aplikace Narrato

„Můj milý deníčku“: Zapisujte si vaše nejniternější hnutí do aplikace Narrato

Vést si deník není výsadou zamilovaných šestnáctek nebo beznadějných narcisů – může se jednat o praktický způsob, jak zaznamenávat své nápady, sledovat různé vlivy okolí na vaši náladu i produktivitu a také způsob, jak ventilovat rozbouřené emoce. Elektronický deník Narrato vám tohle všechno umožní.

Portál

Z latinského Porta (brána). Slovo portál má více významů. Například portál v architektuře značí zdobené orámování vstupu do významné, obvykle veřejné budovy (např. do katedrály). Mezi nejznámější pojem portálu, ovšem patří…

Deníky revolucionáře vystaveny na internetu

V říjnu tohoto roku Bolívie uvolnila deníky známého revolucionáře Ernesta Che Guevary. Zápisky se týkají období příjezdu revolucionáře do Bolívie až do 7.10.1967. Che Guevara byl dne 8.10.1967 zajat bolívijskou armádou a další den popraven.
Nahoru