Štítek: Den matek

New York v Den matek zdobily billboardy se sarkastickými připomínkami maminek

Včera 8. května byl Den matek, kdy jste mohli svou maminku potěšit pěknou kyticí anebo lahodnou bonboniérou. Agentura Mother New York pojala tento celosvětový svátek trochu jinak. A vtipně připomněla všechny „zaručené“ rady a „dobře myšlené“ připomínky, které si naše maminky dodnes neodpustí. Upozorní vás například, že se na devět měsíců vzdala vína jenom kvůli tomu, abyste tady nyní seděli a stěžovali si na svou práci.

Facebook připravuje na Den matek překvapení

Den matek je celosvětový svátek, který připadá na druhou květnovou neděli. A největší sociální síť se na tento významný den také připravuje. V rukávu má několik speciálních funkcí, se kterými budete moci popřát své mamince krásný Den matek i prostřednictvím internetu. A ne pouze strohou zprávou.

Jak byste reagovali, kdybyste chtěli popřát matce a ozvala by se hlasová asistentka Siri?

Doufáme, že jste již dnes své matce popřáli. Pokud vás však rozhovor s vaší nejmilejší osobou čeká, nezoufejte. Může být hůr. A to, když se z druhé strany telefonu ozve například hlas nostalgicky známé iOS asistentky Siri.

Jak vypadají ty nejhorší dárky ke dni matek? Většinou to jsou prací prášky

Den matek je definitivně za námi. Avšak při příležitosti tohoto svátku se různé obchody předhánějí v doporučovaném zboží. Jinými slovy – snaží se prodat to neprodejné za lepší cenu. Stačí jen na to nalepit nálepku “DEN MATEK” a je vystaráno, ale je vidět, že si leckdy neuvědomují, kam to vlastně lepí…

Dětský prezident posílá dojemnou zprávu všem maminkám u příležitosti Dne Matek

Dětský prezident posílá dojemnou zprávu všem maminkám u příležitosti Dne Matek

Dětského prezidenta si možná pamatujete. Tento malý chlapec v obleku svými prohlášeními nedávno bavil celý svět. Nyní se vrací a přináší s sebou milé, dojemné poselství všem maminkám.
17 super maminek, které ovládají digitální svět

17 super maminek, které ovládají digitální svět

Občas se můžeme divit, jak mohou některé matky zvládat vše, co dělají. Od cestování do vesmíru k řízení jedné z nejsilnějších společností. Jsou prostě nezastavitelné. Tyto dámy si zaslouží uznání každý den v roce, ale Den matek je speciální příležitost pro to, abychom si je představili.
Nahoru