Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Dědeček

89letý prodejce zmrzliny dojal internet. Lidé mu darovali miliony

Joel Cervantes Macias s pomocí svého přítele založil kampaň na GoFundMe, aby ulehčil život 89letému prodejci zmrzliny jménem Fidencio Sanchez. V červenci mu zemřela jeho jediná dcera, a proto se musel opět vrátit k práci, aby se mohl postarat o vnoučata a poplatit veškeré účty. Prodejem zmrzliny v Chicagu si vydělal 50 až 60 dolarů denně.

Vnuk proměnil alespoň na jeden den svého 85letého dědečka na módní ikonu

Ačkoliv v módním světě působí především mladší část populace, 85letý dědeček z Číny vás přesvědčí, že se člověk může stát módní ikonou v jakémkoliv věku. Za proměnou stařečka stojí jeho vnuk, který působí na sociální síti Weibo pod přezdívkou XiaoJeJieXi. Svého dědečka oblékl do různých módních kousků, barevného obleku a nechyběl ani plstěný klobouk.

Fotili se každou sezónu na stejném místě. Jak to dopadlo?

Říká se, že jedna fotografie vydá za tisíc slov. A v tomto případě to tak skutečně je. Avšak tím, jak k sobě tyto fotky pasují a tvoří celou povedenou sérii, jsou ještě mocnější.

19 prarodičů, kteří jsou víc cool než vy

Na světě je spousta lidí staršího věku, kteří drží krok s dobou. Na fotkách předvedou duckface nebo nějaký jiný aktuální trend, kterým vás skvěle strčí do kapsy. Nevěříte? Tak sledujte, na Instagramu se podobných fotek dá vypátrat spousta.

Fatality na jezdících schodech

Důchodce na eskalátoru

Doufejte, že tohohle žlutého pána také nepotkáte na jezdících schodech (eskalátoru)

Nahoru