Štítek: Cyklista

Elektrické e-kola potěší všechny tech nadšence, mají dojezd až 120 km

Technologie jdou kupředu ve všech oblastech – je tomu tak i u cyklistických kol. Doopravdy, tento model Electric S se ale snaží od ostatních odlišit a zaujmout funkcemi. Tento model má bluetooth, internetem a jedinečný designem. Dále se mohou modely Electric S pochlubit neuvěřitelným dojezdem až 120 km, ovšem jediné, co ale nikoho nepotěší, je cena.

Tato speciální reflexní barva vám může zachránit život!

Speciální sprej s reflexní barvou LifePaint od společnosti Volvo by měl pomoci eliminovat dopravní nehody, ke kterým často dochází kvůli špatné viditelnosti chodců a cyklistů. Použití této barvy je jednoduché, tato speciální barva stačí jednoduše nastříkat na oblečení, přilbu či kůži a máte hotovo.

Všechno jde, když se chce! Je mu 102 let a trhá rekordy.

Až si zase budete říkat, že už jste na to staří, tak si vzpomeňte na tohoto dědulu a všechna bolest vás přejde. Ve 102 letech většina lidí sotva chodí, ale tento cyklista ještě trhá rekordy. A nejsou to rekordy za dlouhověkost, ale za ujetou vzdálenost na kole, po dobu 1 hodiny.

Dbejte na výstražné cedule na přejezdu!

Dbejte na výstražné cedule na přejezdu!

Pozor sloup!

Pozor sloup!
Sen Jana Tleskače o létajícím kole se stal skutečností

Sen Jana Tleskače o létajícím kole se stal skutečností

Mnozí z těch, kteří minulou středu navštívili výstaviště v Letňanech, spatřili zhmotnění svých dětských snů. Uskutečnil se tam totiž první veřejný vzlet létajícího kola F-Bike.

Když píšu diplomku a nakonec všechno hladce projde

Když píšu diplomku a nakonec všechno hladce projde
Nahoru