Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: crowfunding

Česká crowdfundingová platforma Fundlift je spuštěná

Finanční skupina Roklen a investiční skupina Rockaway už několik let spolupracovaly na vývoji finanční platformy. Koncept projektu Fundlift byl představený téměř před rokem, ale zákazníci si museli na oficiální spuštění počkat. Od 31. května je první verze k dispozici, přičemž nabízí takzvané crowdfunding investice do nápadů. A výměnou za investici můžete získat přímý podíl v daném projektu.

Zapomeňte na ztrácení věcí. Na IndieGogo nyní boduje projekt Lapa 2, který najde cokoliv

Snad každému z nás se už jistě stalo, že jsme ztratili klíče, mobilní telefon, nebo cokoliv jiného. Ztrácení věcí je problém snad každého z nás. Lapa 2 ale přináší řešení. Je to dokonalý vyhledávač předmětů, a to jakýchkoliv.

3 weby, kde můžete získat financování svého projektu

Crowfunding se těší stále větší oblibě. V překladu se jedná o získávání financí od cizích lidí, jimž nabídnete odměnu či podíl na vašem projektu. V celosvětovém měřítku má tento druh trhu velikost asi 11 miliard dolarů. V následujících řádcích se podíváme na pět nejvýznamnějších webů, kde můžete peníze pro financování projektu získat.

Trailer: Luke’s Escape

Reynante Martinez vydal trailer na svůj připravovaný krátký film Luke’s Escape, který je financován pomoci tzv. crowfundingu. Jinak řečeno, projekt se rozhodli podpořit samotní uživatelé, kterým se projekt zalíbil a chtěly tak podpořit autora a ten jim na oplátku za to slíbil nějakou odměnu. Všichni kdo podpořili tento film jsou uvedeni v tomto traileru.

Nahoru