Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Copy

Ondřej Martinek: Copywriting beru jako dialog mezi daným produktem a čtenářem

Dnešní rozhovor přijal Ondřej Martinek, mladý copywriter a affilák na volné noze. Snaží se psát čtivě, protože ho to baví a naplňuje. Běžně zavaří klávesnici, proto aby jeho klient byl stoprocentně spokojen a aby jeho texty nebyly jenom výplní nějakého prázdného místa.

Copy: alternativa k Dropboxu

Copy: alternativa k Dropboxu

Pokud jste používali Dropbox, tak si určitě zamilujete Copy. Jedná se téměř o to samé, akorát Copy nabízí pár zajímavých věcí navíc. Jelikož se Copy teprve rozjíždí, tak nabízí zdarma 15GB do začátků a sehnat další GB není náročné.
Cloudové úložiště: Proč externí harddisk nestačí

Cloudové úložiště: Proč externí harddisk nestačí

Oceňovaná svatební fotografka Lori Petersonová si prošla hořkou životní zkušeností, která ji přesvědčila k používání cloudových úložišť. Proč byste je měli začít používat dřív, než bude pozdě a jaká jsou nejlepší, se dozvíte v následujícím článku.
Žáci raději užívají internet než učebnice

Žáci raději užívají internet než učebnice

Nakladatelství Fraus ze svého průzkumu zjistilo, že většina žáků využívá k získání informací internet namísto učebnic. Průzkumu se zúčastnilo přes 300 učitelů. Více než dvě třetiny odkazují své žáky právě na internet, především na Wikipedii. Drtivá většina učitelů uvedla, že studenti používají metodu "CTRL + C, CTRL + V."
Nahoru