Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Commerce

INZERCE: Plastová okna, nejlepší variantou na trhu

Pomněrně hodně lidí ještě v současné době používá stará a neekologická dřevěná okna. Je pravdou, že třeba dolaďují krásný interiér vašeho domu, ale jak jsme již zmínili, co se týče otázky ekologie a financí, tak jsou akorát na obtíž, neboť mohou “propouštět v zimě studený vzduch”. Následně se dá říci, že topíte pánu bohu do oken.

INZERCE: Vtipné trenky, nový trend módy, který musíte mít

Blíží se čas Vánoc a výběr dárků se blíží. Co vybrat svému milencovi, přítelovi či manželovi? To je otázka, kterou každý rok řeší většina žen. Většinou to dopadne tak, že muž dostane voňavku či triko. Avšak geniálním dárkem pro muže jsou trenky s vtipným potiskem. Možná se to nezdá, ale muži ve většině případů trpí chronickým nedostatkem trenek. Internetový obchod Trenkoun má řešení, nabízí na výběr velké množství trenek s vtipnými motivy, které pobaví muže a ženy.

INZERCE: Horolezec bez lana je jako houslista bez houslí

Lidé již od pravěku poznávají nové věci a snaží se zdolávat větší a větší překážky. Většinou zkouší něco nového, při čem okusí všechny své možnosti. Geniálním sportem je pro to například horolezectví, které nabízí spoustu možností a nového poznání. Zatímco ostatní lidé se dívají na svět „zezdola“, horolezci mají nespočet nových možností – mohou pohlížet na svět z výšky a užívat si tak svobody. Pro někoho to je sport, pro někoho záliba a pro někoho zase životní styl.

PŘEDSTAVUJEME: Artgarage, dokonalá péče o auto musí být

Přemýšleli jste o novém vzhledu vašeho auta? Pro nadějnou společnost Art Garage to není žádný problém. Celkem hodně řidičů jsou totiž se vzhledem svých vozidel značně nespokojeni. Proč tedy trošku do svého miláčka neinvestovat a neudělat z něj atraktivní auto, za které se nebudete stydět?

PŘEDSTAVUJEME: Video konference MotivP.com

Na konferencích se dá vždycky dozvědět něco nového. Avšak, jak všechny konference stíhat? Od toho tady je MotivP, který jezdí po Česku a Slovensku a natáčí různé konference, které následně zdarma zveřejní na svoje webové stránky. Již nyní je na webu evidováno padesát sedm konferencí.

FAVEX, s.r.o. – společnost se silným jménem v oboru hutních materiálů

Již dvacet let (od roku 1994) na trhu působí společnost se silným jménem v oboru hutních materiálů. Hledáte ocelové trubky? Ocelové tyče? Ve společnost FAVEX vám zajisté pomohou, popřípadě poradí s výběrem. Přímo na jejich skladu je více než tisíc aktivních položek, které nabízí svým spokojeným zákazníkům v České republice, Slovensku, Polsku nebo také Rakousku.

PŘEDSTAVUJEME: Nová seznamka Tykadla.cz vám pomůže najít tu pravou lásku

Na světě stále pobíhá poměrně velké množství single lidí (tedy lidí, kteří jsou z nějakého důvodu svobodní – volní). Na českém Internetu je velké množství starých seznamek, které tady jsou spíše jenom kvůli tomu, aby si na sebe vydělaly. Avšak mezi starými a nudnými dinosaury se objevila nová seznamka, která nabízí mnohem více.

OBRAZEM: I psi jsou plnohodnotnými členy rodiny

Leckdy si život bez svého věrného přítele nedokážeme ani představit. Psi nám stojí po boku vždy, když je nejvíce potřebujeme a nikdy nás nezklamou. Jsou to naši mazlíčci, které je potřeba hýčkat, neboť to jsou bezesporu plnohodnotní členové našich rodin.

Tisková zpráva: ePoptavka.cz, ten nejlepší zdroj poptávek pro správné podnikatele

ePoptávka.cz je největší poptávkový systém v České republice, který využívá 195 174 dodavatelů ze všech oborů podnikání. Měsíčně zpracujeme přes 13 391 poptávek ve finančním objemu více než 8 752 951 000 Kč. Jaké s ní mají zkušenosti poptávající…?

Nahoru