Štítek: čip

Chytré ledničky by už brzy mohly mít i vlastní čich

Pračka ovládaná prostřednictvím Wi-Fi, nebo mrazák, který nás upozorní na docházející potraviny, jsou technologie, které nás už zkrátka nepřekvapí. Nově nás ovšem mohou překvapit ledničky, které by si už brzy mohly začít stěžovat na to, že se něco kazí.

Rus má v ruce implantovaný čip z karty na MHD

Ráno jsme všichni rádi za každou minutu v posteli navíc. Ale kdo z vás by udělal tohle? Ruský inženýr Vlad Zajcev si kvůli úspoře času nechal implantovat pod kůži NFC čipy ze svých dvou karet na hromadnou dopravu a na vstup do kanceláře. Není nám úplně jasné, v čem mu to tak pomohlo, ale v současné době ho to spíš zdržuje. Čip totiž moc nefunguje.

Důležité milníky obří společnosti Samsung

Značka Samsung je dnes světoznámým výrobcem televizorů, mobilních televizorů a chytrých spotřebičů. Všichni známe Samsung hlavně jako výrobce chytrých telefonů. Vyrábí ale daleko více než jen telefony. Samsung je největší…

Digitální tetování viditelné pouze přes mobil

Digitální tetování viditelné pouze přes mobil

Výtvarník Anthony Antonellis nedávno navštívil brooklynského specialistu na modifikaci těla. Je to jedinečný odborník, jehož odbornost nespočívá ani tolik v tetování a piercingu, ale spíše v rozdělování jazyků a přetváření ušních dírek. Antonellis však požadoval ještě něco jiného. Chtěl do ruky implantovat malý RFID čip, ve kterém chtěl mít uložené digitální umění.
Hardwarové čištění vašeho počítače

Hardwarové čištění vašeho počítače

Ty vole, otevřel jsem počítač a zůstal jsem s otevřenou hubou. To bylo horší než když jsem musel u prarodičů uklízet na půdě.
Nahoru