Štítek: Chytrý náramek

calf-362170_1280

I krávy nosí chytré sportovní náramky

Inteligentní sportovní náramky slouží k monitorování pohybu. Uplatnění nachází nejen u sportovních nadšenců, ale také u zvířat. Vědci z Cornellovy univerzity nasadili krávám obojky, které disponují senzory pohybu a umožňují bezdrátový přenos dat.

wove-band-first-look-aa-12-of-37

Wove Band, náramek s neobyčejně velkou úspornou obrazovkou a elektronickým inkoustem

Kalifornský startup Polyera představil světu inteligentní náramek Wove Band, jehož displej pokrývá netypicky téměř celou plochu zařízení. Náramek je vybaven širokoúhlým multidotykovým kapacitním e-ink displejem s rozlišením 1024 x 200 obrazových bodů. Uživatel si ohebný displej omotá kolem ruky, takže ve výsledku může pro prohlížení zpráv využívat plochu celého zápěstí.

TalkBand B2 Gold

Huawei zahájilo prodej vlajkové lodi P8 a chytrého náramku TalkBand B2

Na novou P8 jsme se těšili už od jejího představení. Tehdy se totiž začalo spekulovat o tom, že by se tenhle smartphone mohl rovnat s iPhonem. A to jsme ještě nevěděli,…

uvodni_IMG_0788

RECENZE: Huawei TalkBand B1 – chytrý náramek a handsfree

Dnes už nemáme jen chytré mobily. Standardem se začínají stávat i jiná chytrá zařízení – hlavně hodinky a různé fitness náramky. Huawei ale přišlo s něčím úplně originálním. Zřejmě si jsou moc dobře vědomi toho, že fitness náramků, které vám změří kvalitu spánku nebo spálené kalorie, je na trhu dost, a tak přinesli i něco navíc. TalkBand B1 lze totiž přeměnit na handsfree.

ritot_nahled

PŘEDSTAVUJEME: Náramek Ritot, který zobrazí informace přímo na vaší kůži

Je to už několik tisíciletí, co se lidé přestali dívat na slunce, aby zjistili, kolik je hodin. Hodiny a hodinky za těch několik tisíc let prošli obrovskými změnami. V poslední době se hodně mluví třeba o iWatch, což jsou chytré hodinky od Applu. A nyní přichází tak trochu jiné hodinky – Ritot vám budou zobrazovat čas (a další údaje) přímo na vaši kůži.

Nahoru