Štítek: Chlapská zásilka

home_page

UlovDomov.cz: Najít byt není tak složité, jen musíte umět hledat na správném místě!

Sehnání takového pěkného bytu není otázkou několika málo minut. Když si už dáte tu námahu s hledáním, chcete, aby to bylo něco… “na úrovni” a za dobrou cenu. Avšak, nabídek je mnoho a všechny nejsou to, co hledáte. Pak jsou nějaké zbytečně předražené, nejasné apod. Konečně se však i na českém internetu objevil nástroj (služba), která pomáhá lidem s hledáním nového pronájmu.

liborhoreni

23letý milionář Libor Hoření: Peníze nejsou cílem, ale prostředkem k dosažení něčeho hodnotnějšího

Na vysoké škole, na níž studoval, dnes učí. Vlastními internetovými projekty se mu daří vydělávat natolik, že se dnes může počítat mezi milionáře. V současnosti vyvíjí internetovou aplikaci, díky níž si budeme moci vybírat oblečení přímo na míru. Známý je i tím, že zaměstnává svého otce. Vtip je v tom, že je mu teprve 23 let. Konec konců je přesvědčen, že to, čemu věříme, si k sobě přitahujeme. V čem tkví tajemství Liborova úspěchu?

Kolik stojí video?

Kolik stojí video?

Video jako reklama je pro firmu jasným přínosem. Uživatele nebaví číst text, raději se podívají na video, po jeho zhlédnutí zůstávají na webu déle a častěji zde nakoupí. Není tak divu, že chce dneska video každý. Důležitým kritériem zda se pro video rozhodnout či ne však zůstává cena. Kolik asi takové video stojí?
Nahoru