Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: CES 2016

6 let pracoval pro Steva Jobse, teď má vlastní startup, který dává pračkám nový rozměr

Glenn Reid je bývalý zaměstnanec Steva Jobse. Rok pracoval rok na Steevově startupu NeXT a poté se od roku 1998-2003 věnoval Applu, kde vyvinul první verzi iPhoto a iMovie. Glenn Reid má v sobě zkrátka tolik DNA společnosti Apple jako nikdo jiný.

Přívěsek, který nahradí osobního překladatele

Nemalou pozornost na veletrhu CES, který se odehrává v Las Vegas v americké Nevadě, si právem získalo zařízení zvané iLi. Nenápadný přívěsek, který je pod křídly japonské společnosti Logbar, by měl nahradit osobního překladatele.

Náplast hlídá, jestli nejste příliš dlouho na sluníčku

Víme, že teď se vám o sluníčku může tak maximálně zdát, ale nový vynález L’Oréal je tak zajímavý, že stojí za to o něm napsat. A vůbec se netýká make-upu. Společnost vstupuje na pole nositelných technologií.

Jsem menší, chytřejší a roztomilejší – ano, jsem nový Segway

Na právě probíhajícím veletrhu CES v Las Vegas byl představen nový Segway společnosti Ninebot. Oproti tomu klasickému segwayi se docela dost liší, je mnohem menší, chytřejší a díky displeji, který má umístěny na hlavě také roztomilejší.

Samsung představil na veletrhu CES ultratenký notebook, stane se konkurentem Apple?

Nový ultratenký notebook představil Samsung na právě probíhajícím veletrhu CES 2016 v Las Vegas. Tyto ultratenké notebooky, které najdeme pod názvem Samsung Notebook 9 by se tak díky svým parametrům mohly stát konkurencí pro společnost Apple.

Samsung ukázal svou dotykovou lednici

Samsung je dobře známý svými šílenými technologickými nápady. Vzpomeňte si na piano ze 112 tabletů, o kterém jsme psali před Vánoci. Další novinku se chystá vytáhnout na veletrhu CES, který začne už příští týden. Půjde o inteligentní lednici.

CES 2016: První herní konzole pro psy

Největší světový veletrh spotřební elektroniky a technologií – CES – je v plném proudu. Koná se každoročně v lednu v Las Vegas. Ačkoliv je většina představovaných prototypů určená běžným uživatelům, nechybí ani produkt věnovaný čtyřnohým mazlíčkům. Světlo světa zde spatřila první herní konzole pro psy.

Novopečený konkurent Tesla Motors vypustil první spot na svůj revoluční elektromobil

Tesla Motors je bezesporu jedničkou na trhu v oblasti elektromobilů. Jejich Model S, Model X a další elektromobily změnily svět a nyní se objevil nadějný konkurent, který jim chce toto prvenství evidentně sebrat. Můžete ho znát pod názvem Faraday Future a právě nyní vydal svůj historicky první reklamní spot.

Nahoru