Štítek: CES

Audi a nVidia pracují na plně autonomním vozidle

Společnosti Audi a nVidia oznámily, že začaly spolupracovat, aby do roku 2020 uvedly na trh plně autonomní vozidla. Oznámení přišlo ve středu 4. ledna 2017 na veletrhu CES 2017 v Las Vegas. Tyto dvě společnosti nastínily svou vizi o plně autonomních vozidlech.

6 let pracoval pro Steva Jobse, teď má vlastní startup, který dává pračkám nový rozměr

Glenn Reid je bývalý zaměstnanec Steva Jobse. Rok pracoval rok na Steevově startupu NeXT a poté se od roku 1998-2003 věnoval Applu, kde vyvinul první verzi iPhoto a iMovie. Glenn Reid má v sobě zkrátka tolik DNA společnosti Apple jako nikdo jiný.

Přívěsek, který nahradí osobního překladatele

Nemalou pozornost na veletrhu CES, který se odehrává v Las Vegas v americké Nevadě, si právem získalo zařízení zvané iLi. Nenápadný přívěsek, který je pod křídly japonské společnosti Logbar, by měl nahradit osobního překladatele.

Samsung ukázal svou dotykovou lednici

Samsung je dobře známý svými šílenými technologickými nápady. Vzpomeňte si na piano ze 112 tabletů, o kterém jsme psali před Vánoci. Další novinku se chystá vytáhnout na veletrhu CES, který začne už příští týden. Půjde o inteligentní lednici.

CES 2016: První herní konzole pro psy

Největší světový veletrh spotřební elektroniky a technologií – CES – je v plném proudu. Koná se každoročně v lednu v Las Vegas. Ačkoliv je většina představovaných prototypů určená běžným uživatelům, nechybí ani produkt věnovaný čtyřnohým mazlíčkům. Světlo světa zde spatřila první herní konzole pro psy.

Nahoru