Štítek: Canon

canon powershot g7x

Zrcadlovku anebo kompakt?

Neexistuje univerzální odpověď na otázku, zda zvolit raději digitální zrcadlovku anebo kompaktní fotoaparát, neboť každý uživatel má jiné preference. Obě varianty mají své přednosti a úskalí. Kompaktní fotoaparát se vyznačuje menšími rozměry, nižší hmotností a nižší cenou. Stane se vaší pravou rukou na cestách. Nicméně omezené nastavení mnohým uživatelům nevyhovují, a potom na řadu přichází digitální zrcadlovky s rychlejším ostřením.

doom

Hacker nainstaloval hru na tiskárnu

Minulý týden v pátek se v Londýně konala konference, která měla upozornit na zranitelnost webově přístupných zařízení. Její součástí byla rovněž ukázka toho, jak je možné na tiskárně Canon pomocí webového rozhraní spustit hru. Michael Jordon na konferenci 44Con spustil na tiskárně Canon Pixma MG6450 střílečku Doom.

sada-kazet-364-xl-bcmy-s-cipem-pro-hp-celkem-4-kazety

INZERCE: Tiskněte bez obav, kdy vám dojdou barvy

Znáte to. Ať máte laserovou či inkoustovou tiskárnu, stejně je potřeba doplňovat náplně. Buď se vytiskne nebo vyschne a vy začnete řešit, kde sehnat novou. Aby byla levná, aby byla kvalitní, aby nějakou dobu vydržela, aby dobře tiskla. Těch požadavků je spousta.

530668_4385156592038_1267556518_n

Jan „Peli“ Pelikán: Nenech se nikým a ničím odradit v tom, co děláš

Honza Pelikán přezdívaný Peli, je mladým a talentovaným fotografem extrémních sportů. Nedávno oslavil své 20. narozeniny a pochází z města perníku – Pardubic. Je vítězem 1. místa Winston Econ Art v Praze. Mimo jiné ho také můžete znát z taneční skupiny T-BASS, se kterou společně vystoupili v soutěži Česko Slovensko má talent 2012.

Tiskněte kvalitně a hlavně levně

Stejně jako počítače, tak se nedílnou součástí domácností stávají tiskárny. Od tiskáren zpráv, formulářů a dokumentů ve sféře podnikové se pomalu tiskárny propracovaly do našich domovů. Vyplatí se však domácí tisk? Nejde jen o cenu kancelářského papíru nebo speciálního fotopapíru. Tiskárna ke své práci potřebuje i tiskový materiál a v neposlední řadě si vyžádá také nějakou tu elektřinu z vaší zásuvky.

Infografika: Jak se měnila loga?

Infografika: Jak se měnila loga?

I takové významné značky jako Pepsi, Shell, Xerox, BMW, IBM, Canon, Kodak, Volkswagen, Ymca, Apple, Mercedes Benz a Windows měnily občas uznaly, že jejich logo je k ničemu a změnili ho. Některá loga zůstala stejná nebo si aspoň zachovala svoji hlavní myšlenku, jiná se proměnila téměř od základů. V některých případech zase vidíme, že se dnes logo vrátilo ke své dávné původní podobě. Líbí se vám všechna konečná loga nejvíce nebo byste upřednostnili nějaké jiné, které se objevilo ve vývojové řadě?
Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Pokud se zajímáte o tonery a cartridge na nejpoužívanější tiskárny a kopírky, zkuste navštívit náš internetový obchod Spotreba.cz. Cartridge jsou tiskové kazety pro inkoustové tiskárny, zatímco tonery patří do tiskáren laserových. A právě druhým jmenovaným produktům a jejich výrobcům bychom se zde chtěli nyní věnovat. V našem e-shopu totiž zakoupíte tonery Canon, Epson, tonery Samsung, HP nebo tonery Lexmark, ale také náplně mnoha dalších značek.
Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Sháníte domů či do kanceláře kvalitní tonery a cartridge do tiskáren nebo kopírek? Pokud chcete zároveň ušetřit, prohlédněte si pestrou nabídku barev do tiskáren v našem e-shopu Spotreba.cz.

Tisková zpráva: Canon představil dva nové multimediální projektory z řady XEED

Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámila rozšíření své řady multimediálních projektorů XEED o dva nové přírůstky, jimiž jsou projektory SX6000 a WX6000. Nové projektory nabízejí vysoký světelný výkon (model SX6000 – 6000 lumenů a model WX6000 – 5700 lumenů)...

Tisková zpráva: Canon představuje kompaktní, všestranné a výkonné objektivy EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM a EF 40mm f/2.8 STM

Společnost Canon představila dva nové lehké a kompaktní objektivy EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM a EF 40mm f/2.8 STM. Oba modely se mohou pochlubit například kontinuálním automatickým zaostřováním v režimu natáčení videa, vynikající kvalitou obrazu a vyšší flexibilitou...

Tisková zpráva: Canon představil novou kreativní zrcadlovku EOS 650D

Canon představil novou digitální zrcadlovku EOS 650D s jednoduchým dotykovým ovládáním a vysokou kvalitou obrazu. EOS 650D je ideální pro fotografy začátečníky, kteří chtějí vytvářet krásné snímky a natáčet video ve Full HD. Kombinuje inteligentní automatické režimy s pokročilými funkcemi, je okamžitě připraven ke snadnému používání...
Nahoru