Štítek: byty

INZERCE: Využijte půdní prostory v Praze

Většina půdních prostorů v pražských domech je nevyužitá. Nebo využitá nepatřičným způsobem. Půdy lidé používají pro skladování nepotřebných věcí a sušení prádla. Mezi tím vším harampádím často žijí různí živočichové. Možná to má své kouzlo, jen si vzpomeňte na ty časy, kdy jste jako malí pátrali u babičky na půdě a objevovali tam nečekané poklady. Ale věřte, že jsou lepší způsoby, jak půdní prostory využít.

Martin Henych: Aplikací Sympo chceme zlepšit kvalitu sdíleného bydlení

Ulehčovat problémy s komunikací a dostupností informací mezi obyvateli bytového domu se rozhodli Martin Henych a jeho kolegové z webdesignérské a programátorské firmy AW-dev. Účelem online aplikace Sympo – virtuální nástěnky, kterou letos v červenci spustili – je usnadnit lidem život pod jednou střechou.

Nádherné interiéry inspirované světovými filmy

Dobrý film čas od času neuškodí, a když se vám náhodou zalíbí, tak si můžete pořídit nějakou věc, která vám ho bude denně připomínat. To je ta lehčí varianta. Následně se z vás může stát designér, který se filmy bude inspirovat a bude vytvářet obchody, hotely, divadla, domy a byty podle známých a celosvětově populárních filmů, jako je Harry Potter, Hobit, Hvězdné války, Alenka v říši divů, apod.

Nahoru