Štítek: Byt

Dropbox vám chce pomoct s hledáním bytu

Stěhování do nového bytu nebo domu může být docela zábava. Aspoň vás to donutí vyhodit spoustu nepotřebných věcí, nový domov si vybavíte podle aktuálních trendů a poznáte novou čtvrť či úplně nové město. Nejtěžší je najít to místo, které by se mohlo stát vaším novým domovem. A právě s tím chce Dropbox svým uživatelům pomoct.

INZERCE: Chcete bydlet stylově?

Pokud zařizujete nový byt či dům, rozhodně se vyplatí si dobře vybrat pěknou výbavičku. Vždyť to, jak si ho zařídíte, o vás hodně prozradí. Není to jen o nábytku, musíte zvládnout ho vkusně oživit různými doplňky, vázami nebo obrazy. Ale nábytek tu taky hraje prim.

Jak udělat z garsonky luxusní byteček? Pomůže bytový designér

Když se řekne garsonka, polovina lidské populace si vybaví miniaturní byteček, kam se téměř nic nevejde. Jak tedy toto místo značně zvětšit? Ne, není řešením všechno vyházet… ale spíše schopný bytový designér, který dokáže udělat totéž, jako například na následujících fotkách…

Tisková zpráva: Investice do komerčních nemovitostí přinášejí vyšší výnosy než v rezidenčním segmentu

Česká republika, Praha – 6. 3. 2014 – Investice do nemovitostí zůstávají v dnešní turbulentní době jednou z mála dostupných alternativ pro klasické konzervativní investory. Přinášejí totiž jak potenciál stabilního uchovatele hodnoty…

Originalita nadevše, udělejte si vtipně krásný byt

Chcete renovovat byt a nic kreativního a originálního vás nenapadá? Mám pro vás několik typů na doopravdy originální (a k tomu ještě vkusný) nábytek a doplňky, s kterými váš byt nebo dům dostane doopravdy nový šmrnc. A navíc k tomu bude ojedinělý, protože věřte, že asi každý nemá kancelář vytvořenou z přední strany svého automobilu… nebo snad jo?

Nahoru