Štítek: burza

Český projekt Crypviz pomáhá investorům vyznat se ve světě kryptoměn

Při obrovskému boomu kryptoměn v posledních měsících se na veřejnost navalilo nepřeberné množství informací. V říjnu proto vznikl český projekt Crypviz, který pomáhá investorům nejen se zorientovat, ale slouží i ke vzdělávání a získání přehledu.

Odešel z univerzity, pracuje hodinu denně a vydělává desítky tisíc liber měsíčně

Jednadvacetiletý Elijah Oyefeso odešel z univerzity. Studentskou půjčku použil, aby se mohl stát burzovním makléřem. Nyní pracuje hodinu denně a měsíčně vydělává desítky tisíc liber. Vydělané peníze utrácí za hodinky a sportovní auta.

Ferrari dá každému ze svých zaměstnanců 5000 eur za úspěšný prodejní rok

Automobilku Ferrari zaručeně netřeba představovat. Tato společnost se stala totiž synonymem pro luxusní sportovní vozy, které vyhrají snad každou závodní cenu. To není žádná novinka, ale to, že se majitelé této společnosti rozhodli poměrně štědře odměnit své zaměstnance, to za zprávu považovat lze.

Burza učebnic je nejjednodušší cestou, jak prodat nebo sehnat učebnice

Ať jste ještě student, nebo už pro vás škola před nějakou dobou skončila, možná se potýkáte s problémem, že se vám doma kupí učebnice a zabírají vám zbytečné místo, které byste mohli využít na něco užitečnějšího. Co ale s nimi? Přeci je nevyhodíte, když už jste do nich investovali spoustu peněz. A třeba se budou ještě někomu hodit…

Mark Zuckerberg nechce prodávat svoje akcie Facebooku ještě rok

Podle Komise pro cenné papíry v USA (SEC - Securities and Exchange Commission) prohlásil šéf Facebooku, že v nejbližší době neplánuje prodej akcií. Připojili se k němu také dva členové výkonné rady – Mark Andressen a Donald Graham.
Nahoru