Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Brusel

Brusel přemění průmyslový komplex na pozoruhodný vertikální les

Stále více metropolí klade důraz na ekologii. Brusel plánuje postavit tři svislé konstrukce z recyklovatelných materiálů, použít obnovitelné zdroje energie a vysadit 30 tisíc rostlin. Cílem projektu je ukázat, jaký přínos má pro životní prostředí.

Sociální sítě vyjadřují podporu Bruselu hranolkovým prostředníčkem a objetím z Francie

V úterý 22. března 2016 v ranních hodinách se odehrály teroristické útoky v Bruselu, které rozproudily velkou diskuzi na sociálních sítích. Stejně jako při teroristických útocích v Paříži se začaly na sociálních sítích objevovat fotografie a ilustrace vyjadřující podporu hlavnímu městu Belgie. Uživatelé sdílí své příspěvky pod hastagem #Bruxelles či #BrusselsAttack.

Sociální sítě v Belgii ovládly fotografie koček

Už třetí den platí v belgickém hlavním městě mimořádná bezpečnostní opatření kvůli hrozbě teroristického útoku. Stále nejezdí metro, školy jsou zavřené. Úřady prosí lidí a média, aby nepsali o tom, kde všude jsou policisté, aby případně nepomáhali teroristům. Lidé proto na sociální sítě začali umisťovat fotografie koček pod hashtagem #BrusselsLockdown.

Vtip německé televize: Češi mohli mít moře, díky europoslancům jsme však stále na suchu!

Vtip německé televize: Češi mohli mít moře, díky europoslancům jsme však stále na suchu!

Češi jsou už po dlouhá léta terčem výsměchu na adresu toho, že nemáme moře. Ale musíte uznat, že by to byla představa krásná ho tady mít. A dokonce se objevila i možnost, že by právě Česká republika měla deset kilometrů chorvatského pobřeží! Avšak naši milí europoslanci tuto skvělou nabídku vyměnili za dvě (zbytečné) židle v Bruselu, kde stejně nic pořádného nedělají!

Nahoru