Štítek: bezpečnostní systém

Denverský startup Notion získal investici ve výši 3,2 milionů dolarů

Startup Notion, který byl založený v americkém Denveru, se zaměřuje inteligentní propojení domácnosti. Získal investici ve výši 3,2 milionů dolarů, tudíž může vyrábět inteligentní a k internetu připojené předměty každodenní potřeby. A majitelé rodinných domů budou mít svou domácnost neustále pod kontrolou. Inteligentní systém Notion využívá senzory, které okamžitě detekují, například pokud někdo vnikne do domu anebo bude unikat voda.

VIDEO: S touto kapslí bude létání mnohem bezpečnější!

Letíte letadlem a z ničeho nic se vypne motor, začne hořet a v tu chvíli zažíváte nával tepla a smrtící volný pád. A právě tento zoufalý scénář, ve kterém není žádná šance na přežití, si nepřeje zažít žádný cestující. Ale přemýšleli jste už někdy nad tím, co by se stalo v případě, že by letadlo mělo speciální bezpečnostní systém, který by dokázal zachránit všechny cestující?

Angee: Český autonomní bezpečnostní systém míří na Kickstarter

Angee je chytrá krabička, respektive válec sloužící k zabezpečení domácnosti. Zařízení je napojené na mobilní aplikaci. Kompletní vývoj probíhá v Praze, nicméně s výrobou společnost zamíří do Číny. Angee chce na Kickstarteru vybrat 250 000 dolarů.

Nahoru