Štítek: Bezdrátová klávesnice

Miniaturní skládací klávesnice od Microsoftu v prodeji

Společnost Microsoft počátkem letošního roku představila miniaturní skládací klávesnici, která se páruje se zařízením prostřednictvím Bluetooth. Nyní se bezdrátová klávesnice dostala do prodeje. Rozměry moderní klávesnice Microsoft Universal Foldable Keyboard…

Klávesnice s Bluetooth přenese kancelář do vaší kapsy

Klávesnice s Bluetooth přenese kancelář do vaší kapsy

Čím je náš svět bezdrátovější, tím jsme propojenější. Je to paradox? Na Kickstarteru vzbudil hned v prvním týdnu své existence rozruch projekt, který slibuje, že díky němu budete „jen jeden přehyb od práce“.
Numerická klávesnice

Numerická klávesnice

Numerická klávesnice je část klávesnice umístěná většinou samostatně v pravé části klávesnice. Jsou na ní všechna čísla, základní aritmetické operace fungující v aplikaci Kalkulačka (dělení, násobení, odčítání, sčítání), desetinná čárka (tečka) a Enter, který v aplikaci Kalkulačka funguje jako "=" (napíše výsledek zadaného příkladu). Číslice fungují jako běžné číslice v době, kdy máte zapnutý NumLock (NumLk). Když je NumLock vypnutý, číslice fungují jako šipky. Občas se nad numerickou klávesnicí nachází i tlačítko pro aktivování kalkulačky.
Nahoru