Americký zábavný kanál Netflix, dle NY times, oslovil bývalého prezidenta USA Baracka Obamu ohledně spolupráce. Obama by měl na Netflixu svůj vlastní pořad, kde by se měl věnovat závažným politickým tématům. Zatím je celá kauza ve fázi dojednávání.

Americký zábavný kanál Netflix, dle NY times, oslovil bývalého prezidenta USA Baracka Obamu ohledně spolupráce. Obama by měl na Netflixu svůj vlastní pořad, kde by se měl věnovat závažným politickým tématům. Zatím je celá kauza ve fázi dojednávání.
Svatý otec až do minulého týdne držel jedno světové prvenství, jeho twitterový účet totiž sledovalo neuvěřitelných 39,5 milionu uživatelů. Teď už to neplatí, hlavu katolické církve totiž o několik set tisíc fanoušků předstihl americký prezident Donald Trump.
Americký prezident Barack Obama nedávno žertoval, že doufá, že dostane práci ve Spotify, jakmile opustí Bílý dům. Zdá se, že hudební streamovací služba má o prezidenta zájem, a proto vypsala výběrové řízení na pozici „President of Playlists“ (v překladu Prezident playlistů).
Doby, kdy jsme svým vzorům posílali e-maily, jsou už dávno pryč. V současné době je trend jiný, stačí prostě otevřít Messenger a napsat jim přes Facebook! Přesně tak to teď funguje s Bílým domem. Barack Obama vám na Messengeru možná odpoví.
On už tam sice byl, ale o účet @BarackObama se stará jeho volební štáb a účet @WhiteHouse spravuje Bílý dům. Od včerejška má Barack také osobní Twitter účet pod nickem @POTUS.
Možná jste už zaslechli něco o hře Glorious leader!. Je to 2D akční hra s nejvyšším vůdcem Severní Koreje Kim Čong-unem v hlavní roli. Mimoto se pak ve hře objevil i Obama a motiv hackerského útoku na Sony. Tvůrci hry očividně nemají strach naprosto z ničeho.
Severní Korea od pondělí zaznamenává významné výpadky internetu. Chvilkami je úplně odpojená. Jenže takové odpojení obvykle nepřijde samo, takže teď všechny otázky směřují na USA. Je to odplata za to, že Severní Korea provedla hackerský útok na Sony? Bílý dům mlčí.
Americký prezident Barack Obama si vyzkoušel v rámci akce Hour of Code kódovat v Javascriptu. A vypadá to, že mu to i celkem šlo!
Wikipedia nemusí být perfektní a upřímně rozhodně perfektní není. Ale kdo z nás tam neustále nehledá nějaké informace? Ano, víme, že jsou často příliš odborné, takže jim nerozumíme, nebo jsou klidně nepravdivé. Ale Wikipedia je prostě mocný pojem. Je tak velká, tak obsáhlá a už pár let stará. Sledujte, co na ní bylo na začátku.
Twitter je prostředí rychlých, krátkých a výstižných zpráv. Když trefíte to správné téma, může se váš tweet okamžitě stát dobrým virálem. Lidé ho začnou komentovat a retweetovat a začne se šířit celou komunitou.
Umíte si představit, jak americký prezident, Barack Obama, zpívá nějakou světovou “hitovku”? Jeden člověk ano, dokonce své představy zrealizoval a z tiskových konferencí vystříhal prezidentova slova a ty následně použil do světově známých songů – jako například Call Me Baby nebo Singing Sexy and Know It. Veřte, že by se svým hlasem mohl jít Barack Obama do nějaké talentové soutěže … možná.
Ukazuje se, že v bezpečí před NSA nejste ani v případě, že váš počítač vůbec není připojený k internetu. Jak je to možné? NSA prý využívá rádiové vlny. A protože s dalšími a dalšími takovými odhaleními zachází situace už příliš daleko, Obama se rozhodl zasáhnout. NSA má zřejmě trochu po ptákách.
Technologické společnosti přináší spoustu vzrušujících věcí: nové převratné myšlenky, inovativní partnerství, překvapivá selhání a úspěchy jako na horské dráže. Ale také nádherně netradiční pracovní prostory.