Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Babička

Stotřináctiletá žena lhala o svém věku, aby se mohla přihlásit na Facebook

Nikdy není příliš pozdě začít s něčím novým. A nevymlouvejte se na věk. I když už je vám pár desítek let, můžete se naučit s moderními technologiemi. Stačí jen chtít. Pak všechno jde. Jen musíte občas trošku zalhat, protože s vámi už nikde nepočítají.

7 znamení, že byste to na Facebook fakt dávat neměli

Spousta lidí je na internetu denně. Přesto se ale nedokáží poučit a v gramotnosti sociálních sítí mají vážné mezery. Určitě je znáte taky. Jsou to ti, co bezmyšlenkovitě sdílejí různá videa, fotky, či informace na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Tumblru a kdo ví kde ještě. Než něco někam plácnete, zamyslete se. Fakt se to vyplatí.

7 geniálních klávesnic, které se hodí pro každou příležitost

Každá klávesnice je stejná. Možná se trošku liší vzhledem, ale v postatě jsou všechny stejné. Mají písmena, číslice a znaky. Avšak oblíbená humorná stránka College Humor ukázala, že existují i jiné klávesnice, které uspokojí například vaší babičku, wikivandaly nebo muže.

Zemřela instagramová babička Betty ve věku 80 let

Instagram utropěl velkou ztrátu. Umřela totiž instagramová celebrita Betty Jo Simpsnová, kterou proslavil její humor. Byla to žena, která byla smířená se svým osudem a snažila se života užívat dokud to šlo. Avšak před nedávnem (ve věku 80 let) zemřela na následky rakoviny plic.

V osmdesátišesti letech předvádí neuvěřitelný výkon na bradlech

V osmdesátišesti letech předvádí neuvěřitelný výkon na bradlech

Ne, nejedná se o další reklamu na lék pro kloubní výživu, ale spíše o zajímavost toho, jak někdo v poměrně vysokém věku může dělat něco pro nás nepředstavitelného. Řeč je o bývalé profi gymnastce, které je sice 86 let, ale stále to umí. A možná to umí ještě lépe než současné gymnastky…

Babička v 64 letech je potetovaná od hlavy až k patě, má na sobě 286 kérek

Chodící galerie plná nejrůznějších obrázků – tak by se dalo zkráceně říct člověku, který se zamiloval do tetování. Jedním takovým příkladem je 64 letá babička, která má dnes po sobě asi 286 kérek s různými motivy.

Táhne ji na osmdesát a stále se usmívá, hlavně na horské dráze!

Táhne ji na osmdesát a stále se usmívá, hlavně na horské dráze!

Bojíte se horské dráhy? Žádný strach, když to zvládla i babička, které pomalu táhne na osmdesát, tak se nemáte čeho bát. Nemuseli ji ani přemlouvat, a ona si to na plné pecky užila. Je dokonce až nevídané, jak se během jízdy smála…

Fotili se každou sezónu na stejném místě. Jak to dopadlo?

Říká se, že jedna fotografie vydá za tisíc slov. A v tomto případě to tak skutečně je. Avšak tím, jak k sobě tyto fotky pasují a tvoří celou povedenou sérii, jsou ještě mocnější.

19 prarodičů, kteří jsou víc cool než vy

Na světě je spousta lidí staršího věku, kteří drží krok s dobou. Na fotkách předvedou duckface nebo nějaký jiný aktuální trend, kterým vás skvěle strčí do kapsy. Nevěříte? Tak sledujte, na Instagramu se podobných fotek dá vypátrat spousta.

Nahoru