Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Autobus

V Horních Počernicích nově funguje služba psího autobusu

Je známo, že se o naše chlupaté mazlíčky staráme víc a víc. Pro jejich komfort jsme schopni se obětovat stejně,jako pro ten náš. Pro pejsky jsou zřízeny psí salony, hotely nyní už dokonce psí autobus. Jedná se o službu, která má majitelům pejsků usnadnit život a ušetřit čas. Pejsci nemusí být doma sami a stezkem vám nerozcupují váš oblíbený polštář.

Autobus přeměnili na luxusní hotel s vířivkou

K Velké Británii neodmyslitelně patří červené dvoupatrové autobusy doubledecker, přičemž z jednoho vysloužilého autobusu Susan (53) a Philip (54) Moiserovi vybudovali luxusní hotel s vířivkou. V horní části se nachází sametem pokrytá ložnice, ve spodní části nablýskaná koupelna s vanou a společenský prostor s televizí.

Autonomní autobusy bez řidiče míří do Švýcarska

Dopravní společnost CarPostal, která má vedoucí postavení ve svém oboru ve Švýcarsku zahajuje svůj první pilotní program pro testování nového systému veřejné dopravy. Projekt bude spuštěn na jaře 2016 a jeho součástí bude celkem devět elektrizovaných autonomních autobusů, které budou převážet pasažéry v turistických oblastech Sion a Valais na jihu Švýcarska. Testování bude probíhat 2 roky.

Známé žluté autobusy Student Agency najdeme už od jara 2016 pod novým názvem RegioJet

Podnikatel Radim Jančura připravil zásadní změnu v marketingové strategii. Známé žluté autobusy, které vypravuje od roku 2004, už nebudou jezdit pod známou značkou Student Agency, ale ještě pod známějším názvem RegioJet. K této změně by mělo dojít už během jara 2016.

Brzy budeme jezdit v revolučních elektrických autobusech

Sice jsou elektrická auta sexističtějším tématem, nicméně bývalý zaměstnanec společnosti Tesla – Ryan Popple – se rozhodl pracovat na elektrických autobusech. Svůj startup pojmenoval Proterra a vyrobil elektrický autobus, který v testu najel 415 kilometrů na jedno nabití. Ujetá vzdálenost je mnohem delší, než zvládne většina menších elektrických automobilů.

Díky Leap Transit si zamilujete MHD

Co si budeme povídat. Jízdu MHD jsme už všichni zažili. Ti z nás, kteří mají tu čest užívat si ji denně, moc dobře ví, jak to v takovém průměrném autobuse nebo tramvaji či trolejbuse vypadá. Spousta dopravních prostředků MHD vypadá na to, že se nejpozději do zítřka rozpadnou. Když přijdete vy, už jsou samozřejmě všechna místa k sezení obsazená a ještě musíte stát vedle toho potícího se tlustého chlápka.

Google investoval do autobusu pro bezdomovce

Je pravda, že bezdomovci většinou autobusem nejezdí. Ale tohle je něco úplně jiného. Tenhle autobus byl vytvořen právě proto, aby v San Franciscu pomáhal nejvíce potřebným.

Revoluce v hromadné dopravě: Autobus pokrytý LCD panely

Revoluce v hromadné dopravě: Autobus pokrytý LCD panely

Městská hromadná doprava je běžnou součástí života většiny z nás. Častokrát na autobusy městské dopravy ovšem nadáváme, jelikož buď nepřijedou včas, anebo jsou plné lidí. Mnohdy nám ale také vadí už samotný vzhled autobusů, který je maximálně fádní, a autobusy jsou pouze někdy oživeny ne příliš povedenou reklamou. Změnit by všechno mohl koncept nového autobusu městské hromadné dopravy zvaného Willie Bus.

Nepřestávej běžet!

Nepřestávej běžet!

Bláznivý chodec a autobus

Bláznivý chodec a autobus

Skoro ho dostal

Mluvící autobus?

Mluvící autobus?
Nahoru