Štítek: Assassin’s Creed

Kingdom Come: Deliverance právě vychází

Zítra je Valentýn. A vzhledem k tomu, že v českém Warhorse vědí, že je to nejvíce depresivní svátek v roce, přichází na trh (konečně) s nejočekávanější českou středověkou hrou. Ano, chápete správně – po pěti letech je tu Kingdom Come!

Assassin’s Creed Syndicate vyjde na podzim a bez multiplayeru

Včera večer oznámený Assassin’s Creed Syndicate je bezesporu největším dílem série Assassin’s Creed, který má letos vyjít. Mnoho zarytých fanoušků série je podle prvotních ohlasů bytostně přesvědčeno, že jim pomůže…

Martin Klíma

Martin Klíma z Warhorse Studios: 300 tisíc liber představuje asi 10 % prostředků potřebných k dokončení Kingdom Come: Deliverance

Myslíte si, že je nemožné stát se ze dne na den milionářem? Herním vývojářům z Warhorse studios se to povedlo. Na jejich hru, která ještě ani není v prodeji, přispěli lidé bezmála 700 000 liber. A to ještě zbývá 9 dní, během kterých může tato částka značně nabobtnat. Pokud i vás tedy zajímá, jak se tvoří hra, jež lidé milují, i když ji ještě neviděli, tak se hezky začtěte. Povídat si budeme totiž s Martinem Klímou, producentem tolik toužebně očekávané RPG hry Kingdom Come: Deliverance.

Odvysílali v živém vysílání obrázek ze hry Assassin’s Creed. Mysleli si, že se jedná o snímky jedné dánské památky

Dánská televizní stanice TV2 přiznala, že omylem použila snímek z počítačové hry jako ilustrativní obrázek při své reportáži popisující situaci v Sýrii (snímek měl sloužit jako ukázka toho, jak to v Damašku vypadalo přes 720 lety). Šéf zpravodajství na Jacob Nybronu přiznal, že k chybě došlo 26. února, reportérka Cecilie Beckové měla za sebou umístěný snímku ze známe akční hry Assassin's Creed.
Nahoru