Štítek: Archiv

Stáhla si archiv z Facebooku. A našla seznam všech lidí, které si za posledních 10 let odstranila z přátel

V současné době se spousta uživatelů stará o to, co sociální síť Facebook o nich ví. Z tohoto důvodu se Biz Carson rozhodla stáhnout svůj osobní archiv z Facebooku, aby viděla na vlastní oči, co sociální síti prozradila. Získala zajímavé informace, dokonce i o lidech, které si v posledních deseti letech odstranila z přátel. A také si uvědomila, jak velkou část svého života žila na sociální síti.

Stáhněte si celý web The Pirate Bay

Aktuální podobu databáze všech torrentů indexovaných nejpopulárnějším vyhledávačem torrentů The Pirate Bay je možné od tohoto týdne stáhnout v formátu 7-Zip archivu a má 76 MB. Veškeré zaindexové torrenty získal a zpřístupnil český programátor, student a člen České pirátské strany Karel Bílek.
Přinejmenším zajímavý pohled do minulosti – podívejte se na 15 let starý GamePage

Přinejmenším zajímavý pohled do minulosti – podívejte se na 15 let starý GamePage

Slavný nedávno zrušený pořad o hrách GamePage má na YouTube archiv většiny dílů - mezi nimi jsou i díly téměř 15 let staré. Zajímá vás, jak v roce 1999 vypadaly hry? Jak byly technicky zpracované, jak na tom byly s grafikou?

Stáhněte si všechny své tweety z Twitteru

Twitter právě testuje novou funkci, která vám umožní si stáhnou všechny vaše tweety pomocí jednoho kliku. O této možnosti se zmínil jeden z uživatelů na svém blogu. Zatím je vše pouze v testovacím režimu. Tomu odpovídá i fakt, že si tuto funkci mohlo zatím vyzkoušet jen pár vyvolených. Jak poznáte, že patříte mezi ně? Přijde vám email s oznámením, že novou funkci můžete vyzkoušet.

Server iVysílání od České televize zpřístupní archivní videa na internetu

Česká televize právě jedná se sdružením Dilia (které zastupuje autorská práva umělců) o podmínkách využití starších děl v iVysílání. Server iVysílání od České televize aktuálně obsahuje více než 62 000 hodin videa, tj. přes 2500 dní. Zařazením archivním pořadů by se tento počet mohl znásobit. Chystaná smlouva zahrne nejen pořady České televize, které vyrobila od roku 1992, ale také rozsáhlé archivy ještě z dob, kdy televize nesla název Československá televize.
Nahoru