Štítek: Aplikace pro smartphony

Určitě netušíte, že váš smartphone umí těchto 10 věcí

No dobře. Možná jste o některých z nich aspoň slyšeli. Je to totiž dost relativní podle vaší technické zdatnosti. Ale každý z nás má ve svém okolí někoho, komu trvalo dost dlouhou dobu pochopit, že má na svém chytrém telefonu více domovských obrazovek, nebo že k přijetí hovoru musí přesunout prstem zleva doprava. Takoví lidé budou těmito deseti ohromujícími možnost naprosto nadšení. A pokud se domníváte, že mezi ně nepatříte, pojďte se o tom přesvědčit. Kolik z následujících deseti tipů už znáte?

Smarty Ring: Jeden prsten vládne všem

Smarty Ring: Jeden prsten vládne všem

Funkční prsten. To tady ještě nebylo! Parafráze z Tolkienovy trilogie se sem naprosto skvěle hodí. Smarty Ring je prstenem, který nabízí několik funkcí, kterým ovšem vévodí možnost zaznamenání aktualizací na vašem chytrém telefonu. Jestliže vám bude někdo volat, psát zprávu anebo se bude dít cokoli nového ve vašem mobilním zařízení, vy to budete vědět podle indikace na prstenu.

ProMile Lady – aplikace pro opilé ženy

Aplikace pro smartphony ProMile Lady umožnuje ženám zjistit, za jak dlouho vystřízliví. Navíc se můžete díky této aplikaci dívat, jaký je aktuální stav promile alkoholu ve vaší krvi. Na výběr máte v aplikaci 11 druhů nejpoužívanějších alkoholů, ale můžete si tam přidat i vlastní drinky a jejich obsah alkoholu.
Nahoru