Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Aplikace pro iOS

9 aplikací, které ženám usnadní život

Chytrý telefon je dnes už zkrátka nutnost. Každý potvrdí, že takový telefon umí výrazně usnadnit každodenní život. A my jsme se dnes podívali na top aplikace pro ženy.

7 skvělých aplikací, které vám pomohou zvýšit produktivitu

Rozhodli jste se bojovat s prokrastinací? Chválíme za správné rozhodnutí. A jak nejrychleji začít? Třeba pomocí užitečných aplikací pro Android, iOS i Windows Phone.

PŘEDSTAVUJEME: Mobilní aplikace Cloth vyřeší vaši otázku „co na sebe“

PŘEDSTAVUJEME: Mobilní aplikace Cloth vyřeší vaši otázku „co na sebe“

Sociální sítě a móda jdou přirozené k sobě. Stačí se podívat například na FB skupinu Dnes nosím, jejíž admina jsme na Objevit již vyzpovídali. Ale nyní přichází Cloth, což je nová aplikace na iOS a zároveň i nová sociální síť, která se zaměřuje pouze na módu.

PŘEDSTAVUJEME: Push For Pizza, snadné zakoupení pizzy

Jistě to znáte. Sedíte doma, máte hlad, ale nechce se vám nic vařit. Tak si řeknete, že si objednáte pizzu. Ale i to je „náročné“ – než se člověk rozhodne kde a jakou si veme, tak to nějaký čas trvá. To nyní mění nový startup Push For Pizza, díky kterému si můžete koupit pizzu pouhým jedním kliknutím.

Apple a Google ničí klony Flappy Bird

Úspěch Flappy Bird je neuvěřitelný. Je to ukázkový příklad toho, že i z naprosto obyčejného nápadu lze vytvořit něco obrovského. Existují hromady mnohem propracovanějších her, kterým se o takové popularitě může jen zdát.

Aktualizace Twitteru pro iOS: Role fotografií na sociálních sítích roste

Twitter nedávno zveřejnil aktualizaci pro svou iOS aplikaci. A s ní se objevila jedna velmi významná změna. Uživatelé iOS mohou teď mnohem snadněji nahrávat obrázky přímo ze své galerie.

Petigram: Sociální síť pro vaše mazlíčky

Petigram: Sociální síť pro vaše mazlíčky

Hodně z nás již využilo sociální síť k tomu, aby zde nahráli fotky svých mazlíčků. Nyní dokonce vznikla i sociální síť jenom pro mazlíčky. Petigram je nová aplikace pro chytré telefony, která se zaměřuje na zábavu a interakci zvířat. Dobře, ve skutečnosti se jedná o jejich majitele, ale myslím že nás chápete.
Hra „Pošli mě do nebe“ zamítnuta Applem – je to pro ně příliš silná káva

Hra „Pošli mě do nebe“ zamítnuta Applem – je to pro ně příliš silná káva

Možná se vám už váš nový smartphone znelíbil, možná to není přesně to, co jste čekali. Máte chuť mu dát pořádně za vyučenou? Pak není nic jednoduššího, než ho obrazně i doslova „poslat do nebíčka“. Nová hra pro smartphony spojuje virtuální a skutečnou realitu zcela novým způsobem.
Breakup Text App: Přesně to, co si myslíte

Breakup Text App: Přesně to, co si myslíte

Co se může skrývat za tajemným názvem Breakup Text App (Rozchodová zpráva)? Přesně to, co tento název napovídá. Jedná se o aplikaci, která za vás vyřeší nepříjemný úkol sdělit vaší drahé polovičce, že už s ní nechcete trávit ani vteřinu času.
Seznam spustil Mapy.cz pro mobilní telefony a sklízí chválu. Česko bude i offline

Seznam spustil Mapy.cz pro mobilní telefony a sklízí chválu. Česko bude i offline

Seznam splnil své sliby a konečně uvedl nové mobilní aplikace pro službu Mapy.cz. Novinky, které Seznam udělal, jsou poměrně zásadní a mnohým z nás se budou v létě velice hodit. Aplikace totiž umožňuje, abyste si do mobilu stáhli kompletní mapu České republiky včetně vrstevnic a turistických značek k použití offline.
Deset kroků k vytvoření nejprodávanější aplikace

Deset kroků k vytvoření nejprodávanější aplikace

Chad Mureta byl před dvěma lety zraněn při dopravní nehodě a strávil douhý čas v nemocnici. Jeho kamarád mu pro ukrácení času dal přečíst článek o trhu s aplikacemi. Brzy nato Chad Mureta začal navrhovat a vytvářet vlastní aplikace.
Tamagoči je zpět! Vrací se díky aplikaci pro iOS a Android

Tamagoči je zpět! Vrací se díky aplikaci pro iOS a Android

Patřili jste také ke generaci, která se nechala okouzlit zvířátkem ve vajíčku, tamagoči? Možná si ještě s nostalgickým úsměvem vzpomenete na rozpixelovanou černobílou obrazovku, tři nebo čtyři tlačítka a tajné krmení či umývání virtuálního mazlíčka pod školní lavicí. Nyní se můžete svézt na vlně nostalgie pomocí aplikace Tamagotchi L.i.f.e.
Nahoru