Štítek: Analýza sociálních sítí

Socialbakers spustili nový web

Webové stránky českého technologického startupu, jenž se zaměřuje na sociální sítě, prošel kompletním redesignem. Z nových stránek čiší vzdušnost a výrazně se podařilo odlehčit celý web o nepotřebné kategorie a prvky.

Facebook bude sledovat i váš kurzor myši

Seriál sledování uživatelů na Facebooku pokračuje. Nedávno analytici sociální sítě oznámili, že testují technologii sledování kurzoru myši, která by měla zanalyzovat chování uživatele. Asi je zřejmé, že hlavním cílem je získat co nejvíce reklam a peněz.

SMAD: Co dělat, abyste se ze sociálních sítí nezbláznili?

SMAD: Co dělat, abyste se ze sociálních sítí nezbláznili?

Social Media Anxiety Disorder, známá jako SMAD, je psychologická porucha vyplývající z vašeho vztahu s Instagramem, Twitterem, Facebookem a dalších sociálních sítí... Vědci přestávají SMAD kvalifikovat jako poruchu, ale je to nepochybně problém.

Česká jednička Socialbakers pořádá zítra Engage 2013

Jeden z předních českých startupů Socialbakers pořádá zítra v 10 hodin (23. dubna 2013) konferenci Engage 2013, na které se bude probírat vše ohledně sociálních sítí. Konference se zúčastní CEO českých Socialbakers Jan Řežáb a pak také zástupci firem jako Twitter, Nestlé, Danone, KLM, SAB Miller, EE, Orange, T-Mobile a Adobe.
Nahoru