Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Analytické služby

jan_lastuvka

Jan Laštůvka: MonkeyData přínáší především neustálou kontrolu nad businessem

Inovativní nástroj pro internetové obchody, jeden z nejoblíbenějších a zároveň nejpopulárnějších českých projektů. V logu mají opičku a skvělého člověka ve vedení, Honzu Laštůvku z projektu MonkeyData.

Chcete půjčku? Pozor na své přátelé na Facebooku

Chcete půjčku? Pozor na své přátelé na Facebooku

Společnosti zabývající se půjčkami začínají používat data ze sociálních síťí k určení důvěryhodnosti zájemců o půjčku. Klasičtí věřitelé spoléhají na úvěrovou historií. Nicméně ta nezahrnuje miliony lidí, kteří žádné zkušenosti s půjčkami nemají.
20 aplikací, které si pohrají s daty ze sociálních sítí

20 aplikací, které si pohrají s daty ze sociálních sítí

Sociální sítě mají v dnešní době díky stále se opakujícím dohadům o soukromí a svobodě projevu docela špatnou pověst. Je pochopitelné, že platformy jako je Facebook či Twitter slouží jako primární prostředek komunikace pro velkou skupinu lidí, a tak se tam o nás nachází spousta informací. Tyto údaje mohou odhalit hodně o našem každodenním životě a našich názorech, takže je důležité sledovat, co se s těmito daty děje.

Tisková zpráva: Oracle představuje strategii pro cloud computing

Larry Ellison představil cloud jako ucelenou platformu a prostředí pro podnikové i sociální aplikace. Standardizovaná platforma chrání před fragmentací podnikových dat a procesů.
Nahoru