Štítek: Alzák

Alza Media

Alza.cz se vrhla na trh s online filmy a e-knihami. Podaří se jí najít své zákazníky v zemi, která je proslulá jako pirátská velmoc?

Společnost Alza, jeden z největších internetových prodejců u nás, se rozhodla, že si ukrojí další kus koláče a bude ještě více pronikat do světa elektronického obsahu. Po prodeji PC her, softwaru, e-knih, audioknih se pouští do prodeje hudby a online půjčování filmů. Pro tyto účely si Alza vyhradila speciální sekci s názvem Alza Media.

uvodka ALZa

Konečně! Alza začíná zobrazovat cenu s DPH jako primární

Konečně, to to trvalo! Hlásí zákazníci oblíbeného internetového obchodu Alza.cz, který před nedávnem konečně změnil zobrazování primární ceny. Doposud se vždy velkými písmeny zobrazovala podstatně menší cena, ale bez DPH. To bylo velice matoucí, po dlouhé době to Alza konečně změnila! Nyní se jako primární cena zobrazuje již s DPH.

SMRT ALZÁKOVI: Zabij mimozemšťana, ber tablet

SMRT ALZÁKOVI: Zabij mimozemšťana, ber tablet

Poměrně velká část lidí z Česka a Slovenska proklínají zelého mužíčka, který se vždy v hlavním vysílacím čase objeví na obrazovkách monitorů a křičí do celého světa, že Alza zase rozdává tablety. Avšak jak se projevují lidé, kteří doslova nesnášejí tohoto zeleného otrapu?

Nahoru