Štítek: Altron

Tisková zpráva: Altron spustil vlastní 100TB cloudovou službu aCloud Backup

Firma Altron, nabízející služby v oblasti infrastruktury datových center, převedla svůj pilotní provoz aCloud Backup služby do plného komerčního provozu. Služba je určena k zálohování firemních dat a celých virtuálních serverů ve vyhrazené infrastruktuře Altronu.

ALTRON získává poloviční podíl v úspěšném startupu BrandCloud

Společnost ALTRON funguje už od roku 1991, zpočátku se společnost zaměřila na prodej a servis záložních zdrojů a výstavbu datových center, postupně se portfolio společnosti začalo rozšiřovat a spolu s expanzí na další evropské i mimoevropské trhy začala společnost také nabízet služby a řešení v oblasti infrastruktury datových center včetně mobilních DC, mikrodatových center, konzultačních služeb a komplexní správy datových center.

Tisková zpráva: Altron Business Breakfast – šlapeme po dvou cestách ve světě IT

Dne 15. září 2015 se uskutečnil první z řady seminářů k aktuálním tématům ze světa IT s názvem Altron Business Breakfast. Zakládá tak novou tradici krátkých setkání s partnery a zákazníky společnosti. Na prvním semináři se Altron společně s partnerem Veeam zabýval problematikou spojení flexibilního a zároveň bezpečného IT díky efektivní virtualizaci, integraci firemní on-premise infrastruktury s cloudovými službami a důkladnému a efektivnímu zálohování dat.

ALTRON nabízí mikrodatová centra

Společnost ALTRON, která se původně zaměřovala na prodej a servis záložních zdrojů, dnes nabízí služby a řešení v oblasti datových center. Novinkou jsou nyní Mikrodatová centra, která byla vyvinuta v inovační laboratoři ALTRON a umožňují kompletní provoz firemního IT pro firmy.

Skončil 15. ročník konference Data Center & Business World 2015

V Praze v prostorách hotelu NH Prague se 26. – 27. května konal již 15. ročník konference Data Center & Business World. Jedná se o konferenci o datových centrech a IT, na které jsou pravidelně představovány inovace v oblasti hardwaru a softwaru, mluví se také o zákaznických projektech a podpoře technologických a IT partnerů.

Nahoru