Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Akční hry

Jak to vypadá, když máte v týmu holku bez nábojů?

Jak to vypadá, když máte v týmu holku bez nábojů?
Texaský teenager během videohry udělal hloupý vtip. Teď mu hrozí několik let vězení

Texaský teenager během videohry udělal hloupý vtip. Teď mu hrozí několik let vězení

Texaský teenager asi vůbec nepřemýšlel, když utrousil velmi nevhodný vtípek v průběhu hraní počítačové hry. V Americe, neustále zneklidněné teroristickými útoky a masakry, se taková věc zkrátka nevyplácí.
Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Nový Call of Juarez se skutečně vydařil. Velmi poutavý příběh, nadmíru sympatická komiksová grafika, atraktivní gameplay, ale především poctivá akce. Jistě budete souhlasit, že v poslední době se s akčními FPS roztrhnul pytel. Nový Call of Juarez se v určitých aspektech dosti vymyká a odmění vás tak nejen nevšedním zážitkem, ale i poctivou dávkou humoru.

Garry’s Mod: Staronový mód pro akční oldschool hry

Garry's Mod původně začínal jako modifikace pro Half-Life 2. Jeho oblíbenost však donutila autory k tomu, aby se z něj stala samostatná hra.

Arma 3 Alpha Lite je venku, můžete si ji vyzkloušet zdarma, ale…..

Nejznámější česká akční série se rozrostla o další díl. Zatím je venku pouhá alfa-verze, kterou najdete na Steamu. Pokud si ji ale hcete zahrát hned, musíte zaplatit 24,99 eur za standardní nebo 39,99 eur za Deluxe edici. Poté získáte přístupy do alfy, bety a nakonec po releasnutí obdržíte i finální verzi hry. Arma 3 má totiž ve finální verzi vyjít až letos v létě.
Grafik s přezdívkou Elemental79 překreslil scénu z Doomu. Epický kousek

Grafik s přezdívkou Elemental79 překreslil scénu z Doomu. Epický kousek

Určitě znáte legendární střílečku Doom, která se stala doslova ikonou všech akčních stříleček. Tato nesmrtelná hra na PC vyšla v roce 1993 a udávala trend akčních her po téměř deset let. Prakticky každá akční hra současnoti kopíruje koncept Dooma.
All Points Bulletin Reloaded

All Points Bulletin Reloaded

Hra All Points Bulletin Reloaded oslovila za pouhých 6 týdnů provozu beta-verze na 600 tisíc hráčů + má přes 250 tisíc fanů na FaceBooku. Firma GamersFirst navíc právě potvrdila, že ji již oslovilo několik distributorů, kteří mají v plánu uvést krabicovou verzi pro obchody. GamersFirst aktuálně zvažuje všechny nabídky a zatím se ještě nerozhodla. Již ale dopředu naznačila, že hodlá zůstat za každou cenu věrná principům free-to-play.

Herní legendy FPS Half-Life a Counter-Strike 1.6 dostupné i pro Linux

Společnost Valve Software na konci uplynulého týdne zpřístupnila pro Linux a také OS X dvě klasické hry, FPS střílečku Half-Life 1 ještě z roku 1998 a Counter-Strike 1.6 z roku 2003. Portování her je součástí širší iniciativy Valve přinést na Linux plnohodnotné hraní.

Hra Call of Duty: Black Ops 2 vydělala za 15 dnů miliardu dolarů

Podle Chart-Track a interních firemních odhadů se sci-fi válečné show Call of Duty: Black Ops 2 podařilo do 15 dnů od vydání překonat v tržbách miliardu dolarů. Modern Warfare 3 z loňského roku se tohoto milníku podařilo dosáhnout šestnáct dní po vydání.
Nahoru