Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Akcelerátor

fasttrack

Máte startup? Ukažte ho na pražském FastTracku od Startupbootcamp

I v Česku se může zrodit nápad, který zvládne dobýt svět. Šanci všem našim startupům chce dát Startupbootcamp, který do Prahy zavítá 14. května. Deset nejlepších startupů získá kanceláře, mentory a finance potřebné k dotažení svého nápadu do konce. Všichni ostatní si odnesou spoustu cenných rad, zpětnou vazbu a zkušenosti.

adam_01

Adam Kurzok: Daty dodává novinky o firmách stejně jako Facebook o přátelích

Na české start-upové scéně se proslavil projekty Lunchtime a Pizzatime, ještě víc pak jejich prodejem Tomáši Čuprovi a slovenským ZlavaDňa. V mezičase však Adam Kurzok nezahálel a položil základy nové firmě Daty, se kterou teď v červnu oficiálně vstoupil na trh. V rozhovoru prozradil, proč se pustil do úplně nového segmentu, a v čem může být služba Daty prospěšná každému z nás.

10 startupů z New Yorku

10 startupů z New Yorku

Pátý ročník Entrepreneurs Roundtable Accelerator (ERA) včera v New Yorku představil potenciálním investorům deset startupů. My je tu teď tedy máme. Je to přehled desítky dobrých nápadů, které by se jednou mohly prosadit třeba i na tolik, že bychom je mohli také používat. Pojďme se podívat na to, co nabízejí.
Nahoru