Štítek: adventura

Videohra Rakovina – příběh nemoci a naděje

Videohra Rakovina – příběh nemoci a naděje

Rakovina je jedna z věcí, kterou bychom nejspíš nepřáli ani svému nejhoršímu nepříteli. Přesto jí každý den onemocní statisíce mužů, žen a dokonce i těch nejmenších dětí. Pokud se v našem okolí vyskytne, je to věc, o které se nemluví, na kterou se nemyslí. Rozhodně se nejedná o téma pro videohru – nebo ano?

Český herní distributor Špidla hodlá v březnu vydat hned několik českých her pro ženy

Známá česká společnost Špidla Data Processing s.r.o. tento měsíc hodlá rozpoutat herní peklo. Pro milovníky logických her a adventur nastanou doslova žně.
Dead Space

Dead Space

Kdo má chuť na příjemnou hru s líbivým hudebním doprovodem a senzacechtivými interaktivními vstupy, tak ať honem rychle odvrátí svou pozornost od Mrtvého vesmíru. Dle mnohých názorů jde o jeden z nejlépe proveditelných hororů, který byl v roce 2008 vpuštěn na pulty obchodů. To, jestli jsme ve vesmíru sami, pozná Isaac se svým záchranným inženýrským týmem na vlastní kůži. Měla to být jen další z rutinních operací, kdy se opraví kosmická loď spojenců a tím to celé skončí. Cestu jim však zkřížila neznámá inteligentní forma života, která si z původní posádky udělala své hostitele. Strach, úzkost, temné chodby lodi a především boj o přežití může začít. Pokud máte odvahu vstupte.
The Walking Dead – nejkontroverznější adventura roku 2012

The Walking Dead – nejkontroverznější adventura roku 2012

V roce 2012 vzniklo velké množství skvělých her. My se pro tento krát zaměříme na adventury. Těch kvalitních je jako šafránů a pokud se už nějaká povede je příliš krátká, nebo na druhou stranu složitá. The Walking Dead je však opravdovou raritou. Skalní fanoušci seriálu o zombie apokalypse už vytuší, že hra nebude ničím jiným než rozšiřujícím produktem k tomuto skvělému filmu na pokračování. Dle neoficiálních průzkumů je právě tato hra nejlepší adventurou pro rok 2012. Pojďme se společně podívat, co vás v tajemném světě čeká.
Nahoru