Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Adrenalin

Lidé, kteří cestují, mají větší chuť na sex, jsou kreativnější a lépe se jim hubne

Věděli jste, že cestování patří mezí nejlepší způsoby, jak odhodit každodenní stres? Společnost Expedia si pro více než 30 milionů cestovatelů, kteří za poslední rok někam vyjeli připravila několik zajímavých otázek a z výsledků vyplývá fakt, že až 81 % cestovatelů se po návratu domů cítí mnohem lépe. Toto není ovšem jediná věc, výzkum odhalil ještě mnohem víc.

VIDEO: Projížďka autem po nejstrmějších vrcholech Himálaje.

VIDEO: Projížďka autem po nejstrmějších vrcholech Himálaje.

Strachem z výšek jistě netrpí následující parta turistů, která se rozhodla projet se autem po Himálaji. Ve videu lze spatřit horskou řeku či vodopád stékající z vrcholků nejvyššího pohoří světa….

Kompilace těch nejlepších adrenalinových zážitků s GoPro kamerou

Stále více lidí chce vyzkoušet, zda jejich tělo vydrží pořádnou dávku adrenalinu. Nacházejí tedy oblibu v adrenalinových sportech, které v poslední době zaznamenaly velký růst. Občas se jedná možná o sporty, které jsou za hranicí našich rozumových schopností, za zmínku stojí například nedávný skok z horkovzdušného balónu.

Jenom krůček od smrtelného pádu, to je kaskadér, který doslova miluje adrenalin

Chtěl bych vám představit člověka, pro kterého je smrtelné nebezpečí denním chlebem. Jmenuje se Scott Young, který cestuje světem a na vysokých budovách dělá akrobatické triky. A abychom to ještě více dovršili, tak vše bez jištění.

Knife Guyz se nebojí nožů ani smrtelného nebezpečí. Jak vypadá jejich “trénink”?

Knife Guyz se nebojí nožů ani smrtelného nebezpečí. Jak vypadá jejich “trénink”?

Máte rádi nože a adrenalin? To neznáte skupinu, která si říká “Knife Guyz”. Ti mají rádi vážně adrenalin a vrhání nožů. Klidně i po sobě. A jak vypadá jejich běžný den? Podívejte se na video…

Jan „Peli“ Pelikán: Nenech se nikým a ničím odradit v tom, co děláš

Honza Pelikán přezdívaný Peli, je mladým a talentovaným fotografem extrémních sportů. Nedávno oslavil své 20. narozeniny a pochází z města perníku – Pardubic. Je vítězem 1. místa Winston Econ Art v Praze. Mimo jiné ho také můžete znát z taneční skupiny T-BASS, se kterou společně vystoupili v soutěži Česko Slovensko má talent 2012.

Kde mám volant?

Kde mám volant?

Bláznivý seskok

Base jump do černé rokle

A od té doby už je nikdo nikdy neviděl

Vzdušná posilovna

Týpek posiluje ve vzduchu

Shyby ve výšce pár set metrů – proč ne?

Nahoru