Štítek: 3rd person akce

DmC: Devil My Cry

DmC: Devil My Cry

Kombinace 3rd person hack & slash plošinovky opětovně přichází na pulty prodejen. Devil My Cry je již kultovní záležitostí, která kralovala herní scéně téměř před deseti lety. Aktuální doba nám tento zážitek předkládá na všechny platformy v novém kabátku. Na tuto ságu již pomalu dosedal prach, když v tom se Ninja Theory (že to není Capcom mne také namíchlo) rozhodlo o velmi oblíbený restart. Hlavní hrdina Dante se navrací do období mentálního dozrávání. Pojďme se společně podívat, jak to dopadlo.
Dead Space

Dead Space

Kdo má chuť na příjemnou hru s líbivým hudebním doprovodem a senzacechtivými interaktivními vstupy, tak ať honem rychle odvrátí svou pozornost od Mrtvého vesmíru. Dle mnohých názorů jde o jeden z nejlépe proveditelných hororů, který byl v roce 2008 vpuštěn na pulty obchodů. To, jestli jsme ve vesmíru sami, pozná Isaac se svým záchranným inženýrským týmem na vlastní kůži. Měla to být jen další z rutinních operací, kdy se opraví kosmická loď spojenců a tím to celé skončí. Cestu jim však zkřížila neznámá inteligentní forma života, která si z původní posádky udělala své hostitele. Strach, úzkost, temné chodby lodi a především boj o přežití může začít. Pokud máte odvahu vstupte.
Mass Effect – Vydej se na dobrodružnou výpravu

Mass Effect – Vydej se na dobrodružnou výpravu

Mass Effect je kultovním počinem, který můžeme zařadit mezi akční sci-fi RPG. Vstupte do nového světa, který se v ničem nepodobá tomu současnému a otevřete tak první kapitolu příběhu o lidstvu z daleké budoucnosti. Právě v 23. století se celý příběh odehrává. Už dávno máme za sebou první kontakt s mimozemskou rasou a díky své vychytralosti, možná i odhodlání, ale především kvůli lidské rozpínavosti jsme se stali součástí mezigalaktického vesmírného sněmu. Svůj respekt si teprve budujeme.
Nahoru