Steve Jobs vysvětluje, proč iPhone 7 nemá 3,5mm jack

Phil Schiller, viceprezident pro celosvětový marketing společnosti Apple, podotkl, že odstranit u iPhonu 7 konektor 3,5mm jack je „odvážné“ rozhodnutí. Nicméně, volba daného slova nebyla náhodná. Phil Schiller se pravděpodobně snažil odkázat na komentář Steva Jobse, který před několika lety obhajoval kontroverzní rozhodnutí zrušit podporu standardu Flash v iPhonu a iPadu.

„Snažíme se vyrábět skvělé produkty pro lidi a máme odvahu říct, že tuto součást nepovažujeme za něco, co dělá skvělý produkt, a proto ho vynecháme. Některým lidem se to nelíbí, takže nám budou nadávat,“ popisuje Steve Jobs své pocity z odstranění standardu Flash. Raději to vezmeme a budeme svou energii soustředit do technologií, o kterých si myslíme, že jsou na vzestupu a budou pro zákazníky dobré. A víte co? Oni nás platí přesně za tato rozhodnutí. Pokud budeme úspěšní, budou kupovat naše produkty. A pokud úspěšní nebudeme, potom je kupovat nebudou.“

6222803564_48997b2472_b

Zdroj: Flickr

Slova, která vyslovil Steve Jobs před šesti lety, až překvapivě vystihují současnou situaci. I kdyby mluvil spoluzakladatel kalifornského giganta o odstranění konektoru pro sluchátka, vše by perfektně sedělo.

Zdroj: 9TO5Mac

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru