Steve Jobs před pěti lety zamítl aktuální prostředí Apple TV

Steve Jobs před pěti lety zamítl aktuální prostředí Apple TV

Současné inovované prostředí nové Apple TV ještě před pěti lety zamítl již zesnulý CEO společnosti Steve Jobs, protože se mu to nelíbilo. Tvrdí to bývalý zaměstnanec firmy Michael Margolis, který se na vývoji Apple TV podílel.

Na svém Twitteru napsal, že nový design Jobs viděl už před pěti lety. Jelikož se mu nelíbil, odmítl ho a v Apple TV se původně nepoužil. Až nyní. Margolis také uvedl, že od té doby, co je Jobs mrtvý, ve společnosti není už nikdo, kdo by řekl ne špatnému design.

Uvedl, že Jobsovi se nelíbilo původně umístění ikonek do mřížky, které dnes známe z prostředí iPhone a iPadu. V té době však nebyl iPhone ani zdaleka tak populární a iPad neexistoval. Nové uživatelské prostředí Apple TV bylo aktualizované začátkem března spolu s příchodem třetí generace set-top-boxu od Apple.

Zdroj: Twitter, TheNextWeb

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru