Steve Bergstrom se rozhodl, že si najde partnerku při běžeckém závodu v Chicagu, na záda si nechal napsat své jméno a odkaz na Facebook

Třicátník Steve Bergstrom je marketingový odborník, který před krátkým časem přišel o vztah. Jednoho večera se rozhodl relaxovat nad získanou svobodou se sklenicí bourbonu. A v tu chvíli ho napadlo, že poběží závod v Chicagu a na záda si napíše osobní vzkaz, ve kterém uvedl své jméno na Facebooku a dokonce i to, že je svobodný.

Steve se rozhodl, že si najde partnerku při běžeckém závodě v Chicagu. Na záda si napsal dvě podstatné věci a to, že je svobodný a přidal dokonce i odkaz na sociální síť Facebook.

steve-bergstrom-marathon-runner-dating-ad-back-KR3

Stevová mise byla úspěšná, celkem ho zkontaktovalo 12 žen

Jeho běh byl nakonec úspěšný, nejen že zaběhl svůj osobní rekord 3:47:58, ale zároveň ho kontaktovalo 12 žen s žádostí o přátelství.

HT_SBergstrom_MEM_151023_12x5_1600

Steve zvolil netradiční způsob seznámení

Steve má práci, která mu zabírá hodně času a nemá tedy čas na ostatní věci, na které by chtěl. A to je důvod, proč zvolil netradiční způsob seznámení.

Je to základní marketing, takto vysílám zprávu k obecenstvu, které si to přeje zachytit. Když hledáš sportovkyni, je to snadné, proč to neudělat na takové akci; uvedl Steve.

Jeho netradiční způsob byl nakonec úspěšný.  Nakonec se sešel s fanynkou, která se taky dokázala odvázat při maratónu a připravila si plakát s nápisem a hlavou kočky ,,Moje máma hledá kočičího tátu.“

ht_cat_dad_Liz_Heisler_wg_151022_4x3_992

Zdroj: Sport

Komentáře

Nahoru